Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Złota statuetka spirala z grawerem

Złota statuetka spirala dobrze sprawdzi się z wielu różnych okazji. Pozwoli wyrazić wdzięczność rodzicom jako podziękowanie dla rodziców, ale i podkreśli wyjątkowość tak ważnej chwili, jak kolejny rok małżeństwa, jako prezent na rocznicę ślubu. Polecamy wybór statuetki z grawerem każdemu, kto poszukuje wyjątkowego prezentu, który wyróżni się na tle wielu innych upominków.

Złota statuetka spirala – statuetka z grawerem na różne okazje

Statuetka z grawerem łączy dwie pozornie różne od siebie cechy – uniwersalność oraz wyjątkowość. Z jednej strony rzeczywiście jest prezentem uniwersalnym, ponieważ pasowała będzie jako prezent na wiele różnych okazji. Z drugiej zaś nie jest prezentem oklepanym lub takim, który wygląda na kupiony w ostatniej chwili. Prezentuje się bardzo elegancko w wielu różnych chwilach.

Złota statuetka spirala ma tę przewagę nad wieloma innymi upominkami, że ma możliwość wykonania na niej grawera. To on właśnie sprawia, że statuetka prezentuje się tak oryginalnie. Wygrawerowane mogą być dowolnie wybrane przez nas słowa – od płynących prosto z serca życzeń szczęścia i zdrowia poprzez podziękowania za trud wychowania. Z tego właśnie względu statuetka chętnie wręczana jest jako podziękowanie dla rodziców, prezent na rocznicę ślubu lub prezent urodzinowy. Podkreśli wyjątkowość chwili, stanowiąc elegancki wybór dla każdego.

Oryginalnie zapakowany prezent z etui

Do grawerowanej statuetki dołączane jest bardzo stylowe etui wyściełane bordową satyną. Również we wnętrzu etui mamy możliwość wykonania grawera, przez co zyskujemy więcej miejsca i większą możliwość na zrealizowanie śmiałych pomysłów. Prezent z etui prezentuje się przede wszystkim bardzo elegancko w momencie jego wręczania, ponieważ nie wymaga od nas dokupowania dodatkowych opakowań na prezenty. Samo w sobie stanowi wystarczająco stylowe opakowanie, w którym śmiało możemy wręczyć prezent.

Taki prezent z etui to również dobre rozwiązanie, ponieważ po otrzymaniu statuetki osoba nią obdarowana sama zadecyduje, czy woli przechowywać prezent bezpiecznie w etui, czy może trzymać statuetkę gdzieś na półce. Niektóre osoby decydują się na dekorację w postaci połączenia otwartego etui oraz stojącej tuż obok niego statuetki. Takie rozwiązanie również prezentuje się bardzo stylowo.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Niespodzianka dla rodziców na rocznicę ślubu

Kolejna rocznica ślubu rodziców? Z roku na rok pomysłów brakuje, a przecież każda z nich jest coraz bardziej znacząca od poprzedniej i wymaga odpowiedniego jej uczczenia. Aby pomóc w organizacji tego szczególnego dnia, przedstawiamy nasz pomysł na upominek z tej okazji. Oto podpowiedź, jaka niespodzianka dla rodziców na rocznicę ślubu będzie dla nich z pewnością szczególna.

Ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu

Szukasz z okazji rocznicy ślubu znajomych lub rodziny czegoś, co naprawdę zrobi na nich wrażenie? A może to właśnie wy obchodzicie swoją rocznicę i pragniesz zaskoczyć swoją żonę lub męża? Przygotowaliśmy nasze propozycje – klasycznie piękne, a przy tym oryginalne. Oto pomysł na ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl