Grawerowana statuetka drewniane serce z zegarkiem prezent dla rodziców Prezent na Walentynki





Opis
Jeśli pragniemy okazać naszym rodzicom w sposób ekskluzywny i oryginalny wdzięczność, miłość i przywiązanie, to taka statuetka grawerowana z zegarkiem, okaże się być najlepszą z opcji, jakie moglibyśmy wziąć pod uwagę. Drewniane serce z metalowym dodatkiem, na którym wygrawerujemy każdy tekst, jaki tylko sobie Państwo życzą. Skończmy z banalnymi prezentami i wybierzmy coś, co będzie sentymentalne i z biegiem lat jeszcze bardziej wartościowe.
Co zrobić po zakupie...
Po zakupie prześlij do nas mailowo specyfikację zamówienia. Oto przykładowe dobrze wypełnione zamówienie:
Telefon: 123456789
Model: 0184A
Wariant: 1
Kolor laminatu: złoty
Podpis: Ania i Sebastian
Miejsce/data: Pabianice, 25.08.2222 r.
(miasto i datę podaj tylko wtedy jeżeli ma się znaleźć na podziękowaniu)
Warianty grawerów znajdują się w galerii produktu - jeżeli nie znajdujesz niczego dla siebie zawsze możesz po zakupie przesłać swoje wymagania i dostosujemy projekt.
Wymiary i szczegóły
Wymiary | 180x50 mm - wysokość 170 mm |
Materiał | bejcowana i lakierowana sklejka 6mm - laminat grawerski |
Wykonanie | cięcie i grawerowanie laserem CO2 |
Dodatkowe informacje | baterie nie są w cenie towaru |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Kasia
Super!