Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!

Promocja! Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień od 100 zł!

Wyjątkowy prezent kryształ z zegarem

Prezent kryształ z zegarem to prezent bardzo elegancki, który idealnie nadaje się ze względu na to jako prezent z okazji ważnych uroczystości lub przekazywany ważnym osobom. Jedną z głównych zalet tego prezentu jest fakt, że może on zawierać dodatkowo grawerowany tekst – piękny w swoim wyglądzie, a przy tym również bardzo trwały.

Grawerowany prezent na różne okazje

Wyjątkowość grawerowanych prezentów tkwi przede wszystkim w tym, że to my – jako osoby odpowiedzialne za wybór pasującego do danej okazji tekstu – decydujemy również o tym, jaki charakter będzie miał wręczany przez nas prezent oraz jak zostanie on przez osobę, której go wręczamy, odebrany. Jeśli kryształ wykorzystany jest jako grawerowany prezent na urodziny, to pasuje wybranie tekstu składającego się z życzeń – raz krótszych, innym razem dłuższych. To od nas zależy to, jak finalnie prezentował się będzie wygrawerowany tekst. Z pewnością osoba, która od nas taki grawerowany prezent otrzyma, będzie czuła się bardzo szczęśliwa, ponieważ grawerowane prezenty często wyrażają włożony trud w jego przygotowanie.

Część osób wybiera prezent kryształ z zegarem jako prezent dla szefa, często wręczany przez grupę pracowników z okazji pogratulowania swojemu pracodawcy lub kiedy wręczany jest przez jedną osobę, np. jako forma podziękowania za dotychczas spędzony w firmie czas. To rzeczywiście dobry wybór, ponieważ kryształ jest z jednej strony bardzo eleganckim i przez to wyjątkowym prezentem, a z drugiej strony prezentem, który nie wymaga dowiadywania się wcześniej o gustach pracodawcy lub jego zainteresowaniach. Taki grawerowany prezent w formie kryształu jest uniwersalny i może być wręczony w zasadzie każdemu szefowi. Zmieniać się będzie tylko ewentualnie treść, która na krysztale zostanie wygrawerowana.

Wysoka jakość wykonania to pewność trwałości

Kryształ jest wysokiej jakości, dzięki czemu staje się odporny na zniszczenia i na długo zachowuje swój piękny wygląd. Dodatkowo, dzięki wykonywaniu grawerowanych napisów z pomocą najnowszych technologii możemy cieszyć się starannym wyglądem oraz również długim utrzymywaniem się wygrawerowanych słów. Wybrany tekst, który ma znaleźć się na krysztale, jest grawerowany z pomocą lasera C02 – niezwykle starannego w swej pracy.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, która wymaga równe wyjątkowego jej świętowania. Kiedy obchodzą ją nasi rodzice, zależy nam na tym, aby przygotować dla nich szczególny prezent. Zebraliśmy więc propozycje idealnie sprawdzające się w tej roli. Oto grawerowane prezenty, którym warto się dobrze przyjrzeć. Zachęcamy do ich sprawdzenia.

Szklane serca z zegarem i grawerem na prezent

Serce to symbol miłości, który wręczamy bliskim nam osobom z wielu różnych okazji. Wybierając jednak szklane serce z grawerem, mamy pewność, że będzie ono maksymalnie wyjątkowe. Dobór właściwych słów, które umieścimy na prezencie, uczyni z niego cudowną pamiątkę. My przygotowaliśmy szczególną propozycję serc. Oto szklane serca z zegarem i grawerem na prezent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl