Szklanka Bohemia Safari

Ponadczasowe i zawsze doceniane przez tych, którzy zostają nią obdarowani – Szklanka Bohemia Safari to idealny pomysł na oryginalny prezent dla rodziców lub dodatkowy prezent na wesele. Wiele osób łączy zakup kryształowych szklanek z alkoholem, który Młoda Para coraz chętniej życzy sobie zamiast kupowania kwiatów. Ze względu na możliwość umieszczenia na szklankach wygrawerowanego napisu zestaw szklanek zyskuje wyjątkowego charakteru, tak istotnego przy ważnych okazjach.

Szklanka Bohemia Safari

Prezent dla rodziców – dlaczego szklanka Bohemia to dobry wybór?

Często w poszukiwaniu odpowiednich prezentów dla rodziców z czasem tracimy już pomysły na ich realizację. Zamiast jednak zasypywać rodziców tym, co nieprzydatne, warto skupić na upominkach, które cieszyły się będą odpowiednim wyglądem, jak i możliwościami ich wykorzystania. I dlatego właśnie szklanka Bohemia staje się tak dobrym wyborem.

Jako prezent dla rodziców sprawdza się doskonale, ponieważ pozwala na jej wykorzystywanie zarówno w chwilach rodzinnych uroczystości, kiedy pozwala na picie z niej dobrych alkoholi (zestaw szklanek prezentuje się bowiem bardzo elegancko), jak i w codziennym życiu, gdy z powodzeniem można pić z niej również inne napoje. Szklanka dzięki wykonaniu jej z kryształu jest bardzo wytrzymała. Wiele osób docenia jej elegancję do tego stopnia, że traktuje szklanki jako element ozdoby, np. w kredensie.

Prezent na wesele – postaw na oryginalność!

To, że Państwo Młodzi coraz częściej życzą sobie na ślubie prezentów w formie kopert z pieniędzmi, nikogo już nie dziwi. Goście często czują jednak dodatkową potrzebę obdarowania Młodych czymś dodatkowo, np. butelką dobrego alkoholu lub bukietem kwiatów. Świetnie sprawdzi się w takich przypadkach połączenie alkoholu ze szklanką Bohemią lub wykorzystanie zestawu dwóch szklanek wraz z odpowiednim dla tej okazji grawerem. Wygrawerowane na szklance słowa sprawią, że dla Państwa Młodych prezent ten już na zawsze stanie się wspaniałą pamiątką z tak ważnego w ich życiu dnia.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Wyjątkowa grawerowana kryształowa róża

Grawerowana kryształowa róża to prezent, który ofiarować można bliskim z wielu różnych okazji. Za każdym jednak razem będzie ona upominkiem wyjątkowym, prezentującym się po odpakowaniu bardzo elegancko. Pewne jest, że ten, kto zostanie nią przez nas obdarowany, poczuje się zadowolony. Szczególnie ze względu na to, że kryształowa róża z wazonem to prezent grawerowany, a więc tworzony z myślą o konkretnych osobach. Grawer zdradza tym samym, że nie był to upominek wybierany na ostatnią chwilę, ani też nie był przypadkowy. Jeśli więc chcemy kogoś zaskoczyć wyjątkowym pomysłem i wysokiej jakości wykonaniem, to możemy śmiało wybrać właśnie wykonaną z kryształu różę jako formę podziękowań, wyraz miłości lub prezent z ważnej okazji.

Grawerowane serce kryształowe

Grawerowane serce kryształowe to szczególny pomysł na prezent dla bliskich nam osób. W zestawie znajduje się zarówno wykonane z kryształu serce, jak i eleganckie etui w czerwonym kolorze. Osoba obdarowana przez nas takim prezentem może przechowywać go w tym etui wśród ważnych pamiątek, ale i postawić na półce, by móc spoglądać na serce z kryształu każdego dnia. Biorąc pod uwagę to, że wiele osób otrzymuje takie serce na przykład jako prezent na rocznicę ślubu, z pewnością częściej stawiane jest ono w widocznym miejscu. Takie grawerowane serce kryształowe staje się wtedy znakiem wspólnie przeżytych lat i choć przekazane małżeństwu przez osobę trzecią, to budzi emocje szczególnie między mężem a żoną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl