Szklanka Bohemia Pyramid

Szklanka Bohemia Pyramid wykonana została z wyjątkowego materiału, a mianowicie z kryształu, który olśniewa swym wyglądem oraz zachwyca trwałością. Zestaw szklanek od firmy Bohemia często wykorzystywany jest jako prezent na wesele dla Państwa Młodych lub upominek, który wręczony zostaje jako prezent dla Pana Młodego na wierzorze kawalerskim. W obu tych przypadkach ważne jest zarówno wybranie czegoś wyjątkowego, jak i dobrze oddającego elegancki charakter chwili.

Szklanka Bohemia jako prezent dla Pana Młodego

Nie bez powodu wiele osób wybrało właśnie zestaw szklanek od firmy Bohemia jako prezent dla Pana Młodego. W takiej chwili najczęściej poszukuje się tego, co pozostanie z Panem Młodym już na zawsze, przypominając mu o tak ważnych w jego życiu momentach. Wyjątkowego charakteru nabierają szklanki dzięki możliwości wygrawerowania na nich dowolnego tekstu. Stąd pojawiają się wygrawerowane często daty lub krótkie napisy „wieczór kawalerski”, „Adam się żeni” itp. Szklanki często wykorzystywane są później w trakcie spotkań z przyjaciółmi lub nawet w trakcie wieczoru kawalerskiego. Jak wiadomo, z kryształowych szklanek najlepiej pije się dobrej jakości trunki.

Pomysł na prezent na wesele dla Państwa Młodych

Choć czasy się zmieniają, to wciąż pozostaje chęć obdarowania Państwa Młodych w tym szczególnym dla nich dniu czymś, co stanie się dla nich pamiątką tej ważnej uroczystości. Nie chcąc jednak kupować tego, co mogłoby okazać się nieprzydatne, lub tego, co byłoby dla Państwa Młodych nieestetyczne, warto postawić na klasykę wśród tego typu prezentów. Tu świetnie sprawdzi się zestaw szklanek od Bohemy.

Wykonany z kryształu staje się prezentem bardzo eleganckim, a z pomocą możliwości umieszczenia na nim dowolnie wybranego grawera nabiera osobistego wyrazu. Szklanki to prezent praktyczny, który na pewno nie utknie z czasem na półce. Ich wyjątkowość z pewnością sprawi, że zajmą miejsce na stole w trakcie kolejnych ważnych w życiu rodziny uroczystości.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Grawerowana kryształowa róża

Grawerowana kryształowa róża to wysokiej jakości prezent, który możesz podarować swoim bliskim z różnorodnych okazji. Stanowi ciekawą formę podziękowań, wyrazu wdzięczności lub miłości i na pewno zostanie doceniony przez tych, którym zostanie podarowana. Jednym z pomysłów na to, komu i z jakiej okazji podarować taki grawerowany prezent, jest rocznica ślubu rodziców lub chęć podziękowania im za włożony trud w dotychczasowe wychowanie, co często czyni się w momencie ślubu. Aby taki prezent sprawdzał się zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku, to potrzebne są odpowiednie życzenia, które wygrawerujemy wewnątrz etui, w którym umieszczona jest róża.

Kryształowe serce statuetka

Kryształowa statuetka z grawerem to ciekawy prezent, który wyróżnia się na tle standardowo wręczanych z okazji urodzin. Dlatego warto z właściwym wyprzedzeniem zamówić ją dla bliskiej nam osoby, by w ten sposób wyrazić również szacunek, którym ją darzymy, wdzięczność lub miłość. Tak naprawdę kryształowa statuetka może być wręczona w ręce bliskiej nam osoby z wielu różnych okazji, nie tylko urodzin, ale również imienin czy rocznicy ślubu. Bywają także takie osoby, które zamawiają ją z okazji walentynek. Zaletą takiego wyboru jest fakt, że statuetka serce z etui jest gotowym prezentem. Po zakupie otrzymuje się ją wraz z eleganckim etui, co stanowi całość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl