Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Szklanka Bohemia Pyramid

Szklanka Bohemia Pyramid wykonana została z wyjątkowego materiału, a mianowicie z kryształu, który olśniewa swym wyglądem oraz zachwyca trwałością. Zestaw szklanek od firmy Bohemia często wykorzystywany jest jako prezent na wesele dla Państwa Młodych lub upominek, który wręczony zostaje jako prezent dla Pana Młodego na wierzorze kawalerskim. W obu tych przypadkach ważne jest zarówno wybranie czegoś wyjątkowego, jak i dobrze oddającego elegancki charakter chwili.

Szklanka Bohemia jako prezent dla Pana Młodego

Nie bez powodu wiele osób wybrało właśnie zestaw szklanek od firmy Bohemia jako prezent dla Pana Młodego. W takiej chwili najczęściej poszukuje się tego, co pozostanie z Panem Młodym już na zawsze, przypominając mu o tak ważnych w jego życiu momentach. Wyjątkowego charakteru nabierają szklanki dzięki możliwości wygrawerowania na nich dowolnego tekstu. Stąd pojawiają się wygrawerowane często daty lub krótkie napisy „wieczór kawalerski”, „Adam się żeni” itp. Szklanki często wykorzystywane są później w trakcie spotkań z przyjaciółmi lub nawet w trakcie wieczoru kawalerskiego. Jak wiadomo, z kryształowych szklanek najlepiej pije się dobrej jakości trunki.

Pomysł na prezent na wesele dla Państwa Młodych

Choć czasy się zmieniają, to wciąż pozostaje chęć obdarowania Państwa Młodych w tym szczególnym dla nich dniu czymś, co stanie się dla nich pamiątką tej ważnej uroczystości. Nie chcąc jednak kupować tego, co mogłoby okazać się nieprzydatne, lub tego, co byłoby dla Państwa Młodych nieestetyczne, warto postawić na klasykę wśród tego typu prezentów. Tu świetnie sprawdzi się zestaw szklanek od Bohemy.

Wykonany z kryształu staje się prezentem bardzo eleganckim, a z pomocą możliwości umieszczenia na nim dowolnie wybranego grawera nabiera osobistego wyrazu. Szklanki to prezent praktyczny, który na pewno nie utknie z czasem na półce. Ich wyjątkowość z pewnością sprawi, że zajmą miejsce na stole w trakcie kolejnych ważnych w życiu rodziny uroczystości.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Statuetka z grawerem jako prezent dla Twojego klienta

Powodów, by obdarować swojego klienta wyjątkowym prezentem, może być wiele. Dla jednych będzie to sposób wynagrodzenia mu jego lojalności, dla drugich sposób na podziękowanie za długotrwałą współpracę. Tym, co łączyło będzie wiele różnych okazji, będzie chęć sprezentowania czegoś oryginalnego. My proponujemy, aby jako prezent dla Twojego klienta wręczyć statuetkę z grawerem.

Czym różni się statuetka szklana od kryształowej?

Z pozoru bardzo do siebie podobne. Statuetka szklana i kryształowa mogą wydawać nam się podobne. Szczególnie wtedy, kiedy obie są wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a także przedstawione w oryginalnych formach. Są jednak znaczące różnice, które sprawiają, że nie można powiedzieć o nich, że w rzeczywistości są one podobne. O tym, czym różni się statuetka szklana od kryształowej, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl