Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Szklanka Bohemia Pyramid

Szklanka Bohemia Pyramid wykonana została z wyjątkowego materiału, a mianowicie z kryształu, który olśniewa swym wyglądem oraz zachwyca trwałością. Zestaw szklanek od firmy Bohemia często wykorzystywany jest jako prezent na wesele dla Państwa Młodych lub upominek, który wręczony zostaje jako prezent dla Pana Młodego na wierzorze kawalerskim. W obu tych przypadkach ważne jest zarówno wybranie czegoś wyjątkowego, jak i dobrze oddającego elegancki charakter chwili.

Szklanka Bohemia jako prezent dla Pana Młodego

Nie bez powodu wiele osób wybrało właśnie zestaw szklanek od firmy Bohemia jako prezent dla Pana Młodego. W takiej chwili najczęściej poszukuje się tego, co pozostanie z Panem Młodym już na zawsze, przypominając mu o tak ważnych w jego życiu momentach. Wyjątkowego charakteru nabierają szklanki dzięki możliwości wygrawerowania na nich dowolnego tekstu. Stąd pojawiają się wygrawerowane często daty lub krótkie napisy „wieczór kawalerski”, „Adam się żeni” itp. Szklanki często wykorzystywane są później w trakcie spotkań z przyjaciółmi lub nawet w trakcie wieczoru kawalerskiego. Jak wiadomo, z kryształowych szklanek najlepiej pije się dobrej jakości trunki.

Pomysł na prezent na wesele dla Państwa Młodych

Choć czasy się zmieniają, to wciąż pozostaje chęć obdarowania Państwa Młodych w tym szczególnym dla nich dniu czymś, co stanie się dla nich pamiątką tej ważnej uroczystości. Nie chcąc jednak kupować tego, co mogłoby okazać się nieprzydatne, lub tego, co byłoby dla Państwa Młodych nieestetyczne, warto postawić na klasykę wśród tego typu prezentów. Tu świetnie sprawdzi się zestaw szklanek od Bohemy.

Wykonany z kryształu staje się prezentem bardzo eleganckim, a z pomocą możliwości umieszczenia na nim dowolnie wybranego grawera nabiera osobistego wyrazu. Szklanki to prezent praktyczny, który na pewno nie utknie z czasem na półce. Ich wyjątkowość z pewnością sprawi, że zajmą miejsce na stole w trakcie kolejnych ważnych w życiu rodziny uroczystości.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Jaki prezent na 10 rocznicę ślubu?

Nazywa cynową lub aluminiową – 10. rocznica ślubu wnosi wiele radości w życie małżonków. Jest momentem, w którym mija pierwsze dekada spędzona razem. To dobra okazja do celebrowania tej chwili tylko we dwoje lub wraz z bliskimi sobie ludźmi. Jeśli ktoś z naszych przyjaciół lub rodziny obchodzi właśnie 10. rocznicę ślubu, to z pewnością zastanawiamy się, jaki prezent na 10. rocznicę ślubu będzie odpowiedni. W dzisiejszym poradniku przedstawiamy nasze propozycje.

Jaki prezent na ślub koleżanki?

Ślub to zawsze szczególna chwila, której towarzyszy wyjątkowa atmosfera. Chcąc pozytywnie zaskoczyć Państwa Młodych, warto zdecydować się w tym dniu na oryginalny prezent ślubny. My polecamy wybór grawerowanego prezentu, który dzięki możliwościom jego personalizacji najlepiej sprawdzi się w tej roli. Oto nasze propozycje na to, jaki prezent na ślub koleżanki będzie odpowiedni. Zachęcamy do ich sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl