Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Szklana statuetka jako idealny prezent na każdą okazje

Szklana statuetka prezentuje się rewelacyjnie oraz takie samo wrażenie robi na osobach, które otrzymują ją jako prezent z różnorodnych okazji. Wykonana z wysokiej jakości szkła, które jest – co najważniejsze – bardzo wytrzymałe, prezentuje się bardzo estetycznie i z całą pewnością, kiedy tylko trafi w ręce tego, kto ją dostanie, stanie w ważnym i widocznym miejscu w domu. Część klientów, którzy zdecydowali się na zakup grawerowanej statuetki ze szkła, wykorzystała ją jako prezent dla rodziców lub prezent na ślub. W obu przypadkach robiła ona świetne wrażenie.

Szklana statuetka jako pomysł na grawerowany prezent

Tym, czym szklana statuetka się wyróżnia, jest możliwość wykonania jej z wybranym przez nas grawerem. Taka właśnie grawerowana statuetka cieszy najbardziej, ponieważ staje się dopełnieniem życzeń, które bliskiej osobie chcemy złożyć. Jednocześnie pełni też funkcję pamiątki, ożywiając wspomniania i przenosząc nawet po latach do miłych chwil. Z tego względu często dawana jest jako prezent na ślub dla Pary Młodej. Warto przy tym od razu wspomnieć o możliwości wykorzystania jej w podziękowaniach dla rodziców, które bardzo często odbywają się w trakcie przyjęcia weselnego. Składanym z głębi serca podziękowaniom towarzyszyć może właśnie ta wykonana z wysokiej jakości szkła statuetka, na której odpowiedni grawer dodatkowo wyrazi to, co mówiliśmy, zatrzymując te słowa w szkle już na zawsze. Bardzo ważne, by taki prezent dla rodziców przetrwał wiele lat, dlatego napisy wykonywane są laserem CO2.

Idealna również jako prezent dla klienta firmy

Czasem przychodzi taki moment, w którym jako właściciel firmy chcemy któremuś z naszych klientów podziękować za ofiarowane zaufanie oraz w specjalny sposób wyróżnić na tle innych klientów. Dobrym rozwiązaniem staje się w takich sytuacjach właśnie grawerowana statuetka. Nie ma lepszego prezentu, który lepiej wyrażałby to, co chcemy przekazać – statuetka sama w sobie jest elegancka oraz bardzo profesjonalna, a grawer pozwala przekazać odpowiednią treść. 

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl