Szklana statuetka jako idealny prezent na każdą okazje

Szklana statuetka prezentuje się rewelacyjnie oraz takie samo wrażenie robi na osobach, które otrzymują ją jako prezent z różnorodnych okazji. Wykonana z wysokiej jakości szkła, które jest – co najważniejsze – bardzo wytrzymałe, prezentuje się bardzo estetycznie i z całą pewnością, kiedy tylko trafi w ręce tego, kto ją dostanie, stanie w ważnym i widocznym miejscu w domu. Część klientów, którzy zdecydowali się na zakup grawerowanej statuetki ze szkła, wykorzystała ją jako prezent dla rodziców lub prezent na ślub. W obu przypadkach robiła ona świetne wrażenie.

Szklana statuetka jako pomysł na grawerowany prezent

Tym, czym szklana statuetka się wyróżnia, jest możliwość wykonania jej z wybranym przez nas grawerem. Taka właśnie grawerowana statuetka cieszy najbardziej, ponieważ staje się dopełnieniem życzeń, które bliskiej osobie chcemy złożyć. Jednocześnie pełni też funkcję pamiątki, ożywiając wspomniania i przenosząc nawet po latach do miłych chwil. Z tego względu często dawana jest jako prezent na ślub dla Pary Młodej. Warto przy tym od razu wspomnieć o możliwości wykorzystania jej w podziękowaniach dla rodziców, które bardzo często odbywają się w trakcie przyjęcia weselnego. Składanym z głębi serca podziękowaniom towarzyszyć może właśnie ta wykonana z wysokiej jakości szkła statuetka, na której odpowiedni grawer dodatkowo wyrazi to, co mówiliśmy, zatrzymując te słowa w szkle już na zawsze. Bardzo ważne, by taki prezent dla rodziców przetrwał wiele lat, dlatego napisy wykonywane są laserem CO2.

Idealna również jako prezent dla klienta firmy

Czasem przychodzi taki moment, w którym jako właściciel firmy chcemy któremuś z naszych klientów podziękować za ofiarowane zaufanie oraz w specjalny sposób wyróżnić na tle innych klientów. Dobrym rozwiązaniem staje się w takich sytuacjach właśnie grawerowana statuetka. Nie ma lepszego prezentu, który lepiej wyrażałby to, co chcemy przekazać – statuetka sama w sobie jest elegancka oraz bardzo profesjonalna, a grawer pozwala przekazać odpowiednią treść. 

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Wyjątkowa grawerowana kryształowa róża

Grawerowana kryształowa róża to prezent, który ofiarować można bliskim z wielu różnych okazji. Za każdym jednak razem będzie ona upominkiem wyjątkowym, prezentującym się po odpakowaniu bardzo elegancko. Pewne jest, że ten, kto zostanie nią przez nas obdarowany, poczuje się zadowolony. Szczególnie ze względu na to, że kryształowa róża z wazonem to prezent grawerowany, a więc tworzony z myślą o konkretnych osobach. Grawer zdradza tym samym, że nie był to upominek wybierany na ostatnią chwilę, ani też nie był przypadkowy. Jeśli więc chcemy kogoś zaskoczyć wyjątkowym pomysłem i wysokiej jakości wykonaniem, to możemy śmiało wybrać właśnie wykonaną z kryształu różę jako formę podziękowań, wyraz miłości lub prezent z ważnej okazji.

Grawerowane serce kryształowe

Grawerowane serce kryształowe to szczególny pomysł na prezent dla bliskich nam osób. W zestawie znajduje się zarówno wykonane z kryształu serce, jak i eleganckie etui w czerwonym kolorze. Osoba obdarowana przez nas takim prezentem może przechowywać go w tym etui wśród ważnych pamiątek, ale i postawić na półce, by móc spoglądać na serce z kryształu każdego dnia. Biorąc pod uwagę to, że wiele osób otrzymuje takie serce na przykład jako prezent na rocznicę ślubu, z pewnością częściej stawiane jest ono w widocznym miejscu. Takie grawerowane serce kryształowe staje się wtedy znakiem wspólnie przeżytych lat i choć przekazane małżeństwu przez osobę trzecią, to budzi emocje szczególnie między mężem a żoną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl