Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!

Promocja! Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień od 100 zł!

Statuetka z grawerem to świetny prezent biznesowy

Szukasz prezentu dla swojego pracownika, szefa lub klienta? Chcesz, aby to, co podarujesz, sprawiało wrażenie wyjątkowego i starannie wybieranego upominku? Zdecyduj się na grawerowany prezent, który swoją unikalnością olśni obdarowaną nim osobę. My polecamy statuetkę. Ciekawi Cię, dlaczego statuetka z grawerem to świetny prezent biznesowy? Sprawdź nasze zestawienie jej zalet.

Grawerowana statuetka i jej wyjątkowość

Wśród grawerowanych prezentów nie brakuje tych, które są zarówno bardzo uniwersalne, bo sprawdzają się w niemal wszystkich ważnych okolicznościach, jak i wyjątkowe – dają możliwość ich pełnej personalizacji, dopasowując się w pełni do osób, którym mają być wręczone. Dlatego właśnie tak bardzo polecamy je jako prezent biznesowy.

Grawerowana statuetka będzie dobra jako prezent dla pracownika, kiedy zechcesz wynagrodzić go za lata jego pracy (np. w chwili jego jubileuszu) lub za świetnie wykonany projekt, który macie za sobą. Sprawdzi się też jako prezent dla szefa z okazji jego urodzin, pasowała będzie w momencie, kiedy zechcesz wynagrodzić swojego klienta za jego lojalność, jak i przekazać współpracownikowi, że razem udało wam się dokonać czegoś wielkiego.

Tak wiele okazji, tak wiele różnych osób i jedno rozwiązanie – statuetka z grawerem. Jak to możliwe? Wszystko to zawdzięczać można możliwości wygrawerowania na statuetce dowolnie wybranego tekstu. Mogą to być więc podziękowania, a mogą życzenia. Zawrzeć możemy także imiona osób lub nazwy firm, którym prezent ten będziemy chcieli wręczyć. W ten sposób zyska on wyjątkowość.

[product category_id="39" limit="10" slider="true" onlyAvailable="true"]

Jaka statuetka z grawerem jako prezent biznesowy

O tym, jaka statuetka z grawerem jako prezent biznesowy sprawdzi się najlepiej, zadecydować należy samodzielnie. Uzależnione to będzie z pewnością od tego, komu konkretnie i z jakiej okazji chcemy ją wręczyć. Do wyboru są między innymi bardzo eleganckie statuetki pozłacane. Te doskonale będą pasowały jako prezenty dla najważniejszych partnerów biznesowych. Wyjątkowe, bardzo eleganckie, a także dostępne w wielu oryginalnych kształtach.

Inne to statuetki kryształowe lub szklane. Także elegancko wykonane i świetne wtedy, kiedy chcemy zrobić dobre wrażenie. Rekomendujemy wybór kryształowej statuetki wtedy, kiedy zależy nam na zrobieniu naprawdę dobrego wrażenia. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje wytrzymałość kryształu.

Ostatnim przykładem są statuetki drewniane. Ciekawe w swym wyglądzie i również dostępne w wielu oryginalnych wzorach. Połączone często z zegarkami, przez co łączące praktyczne cechy z estetycznymi.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Kryształowa statuetka w eleganckim opakowaniu

Szklana statuetka z eleganckim etui to idealna forma prezentu dla bliskich nam osób. Sprawdzi się jako prezent dla rodziców, przyjaciół czy pracowników. Doskonała zawsze wtedy, gdy chcemy w specjalny sposób wyróżnić ważną dla nas osobę. Statuetki mniej sprawdzają się jako prezenty urodzinowe, a bardziej jako prezenty z okazji rocznic, np. przepracowanych na danym stanowisku lat (w przypadku pracownika), lub w formie podziękowania (tu doskonałym przykładem jest prezent dla rodziców w dniu ślubu).

Foto grawer ze zdjęciem

Foto grawer ze zdjęciem i dedykacją to oryginalny pomysł na prezent, który sprawi, że obdarowana nim osoba poczuje nie tylko wielką radość z powodu podarunku, ale i poczucie wyróżnienia jej – możliwe do osiągnięcia właśnie przez indywidualne prezenty. Upominek tak szczególny, jakim jest grawerowany prezent, zostają zawsze dobrze odebrany przez obdarowane nim osoby. Dlaczego?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl