Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!

Promocja! Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień od 100 zł!

Statuetka z grawerem jako prezent dla Twojego klienta

Powodów, by obdarować swojego klienta wyjątkowym prezentem, może być wiele. Dla jednych będzie to sposób wynagrodzenia mu jego lojalności, dla drugich sposób na podziękowanie za długotrwałą współpracę. Tym, co łączyło będzie wiele różnych okazji, będzie chęć sprezentowania czegoś oryginalnego. My proponujemy, aby jako prezent dla Twojego klienta wręczyć statuetkę z grawerem.

[product category_id="39" slider="true" onlyAvailable="true"]

Dlaczego właśnie statuetka z grawerem?

Statuetka z grawerem przede wszystkim prezentuje się bardzo elegancko. Jest dobrze dopasowanym do okazji prezentem, przez co nie trzeba obawiać się, czy taki prezent zostanie właściwie odebrany. Jednocześnie bardzo wyjątkowa i uniwersalna – dokładnie taka, jakiej potrzebujesz. Pozwoli Ci na zawarcie na niej dowolnie wybranego tekstu, przez co wręczyć ją możesz z wielu różnych okazji różnym firmom. Przy tym będzie ona unikalna i z pewnością przyniesie pozytywne zaskoczenie.

W odróżnieniu od prezentów, na których zazwyczaj znajduje się jedynie logo firmy, statuetka z grawerem może zawierać także bardziej spersonalizowane dane. Możesz zawrzeć na niej dowolnie wybrany tekst, na przykład taki, w którym podziękujesz za miesiące wspólnej pracy nad większym projektem. Będzie ona też świetnym upominkiem dla stałego klienta, z którym współpracy wcale nie kończysz, lecz przy okazji kolejnego kontaktu chcesz wręczyć mu coś ekstra.

Grawerowany prezent a jego zalety

Grawerowany prezent, jak na przykład wskazana przez nas statuetka z grawerem, ma jedną główną zaletę – wyjątkowość. To właśnie dzięki niej prezenty z grawerem są tak ciepło przyjmowane przez osoby, w których ręce trafiają. Już na pierwszy rzut oka zawsze widać, że nie są upominkami wybieranymi przypadkowo w ostatniej chwili. Ma to duży wpływ na to, jak osoby obdarowane takim prezentem będą nas postrzegać.

Z tego właśnie względu warto wybierać prezent dla Twojego klienta rozważnie, mając przy tym świadomość, że jakość takiego prezentu świadczy także o jakości Twojej firmy. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, to dobrze byłoby, abyś wybrał prezent na wysokim poziomie. 

Grawerowana statuetka dostępna jest w kilku różnych, bardzo eleganckich, opcjach. Jednym z nich jest możliwość zakupu pozłacanej statuetki. Taka właśnie sprawdzi się doskonale dla stałego klienta czy też takiego, którego chcesz w jakiś sposób wynagrodzić. Dostępne są również statuetki kryształowe lub drewniane. Wszystkie one prezentują się bardzo estetycznie, zachowując swoją wysoką jakość na długi czas od momentu jej zakupu.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Elegancki prezent na 30 urodziny dla niej

Gdy nadchodzą, wymagają właściwego ich świętowania. 30 urodziny dla wielu osób szczególna chwila, którą pragną spędzić wraz z bliskimi sobie osobami. Jeśli Tobie bliska kobieta obchodzi właśnie swoje 30 urodziny, przygotuj dla niej wyjątkowy prezent. Taki, który dobrze odzwierciedlał będzie charakter tego wydarzenia. Jeśli szukasz pomysłu na właściwy upominek, sprawdź nasze propozycje i wybierz spośród nich elegancki prezent na 30 urodziny dla niej.

Kryształowa róża - wyjątkowy prezent dla każdej kobiety

Kryształowa róża z eleganckim etui z grawerem to wyjątkowy prezent dla każdej kobiety. Łączy w sobie wszystko to, co w prezentach wręczanych ze szczególnej okazji najważniejsze – piękny wygląd, oryginalność, a przy tym wysoką jakość. Pragnąc wręczyć bliskiej sobie kobiecie – żonie, mamie, siostrze czy koleżance – prezent, który z pewnością sprawi jej dużo radości, warto przyjrzeć się bliżej naszej propozycji w postaci róży ze szlachetnego kryształu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl