Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Prezenty, które ucieszą każdego wędkarza
Prezenty, które ucieszą każdego wędkarza

Kiedy kupujemy komuś prezent, najczęściej zależy nam na tym, żeby sprawić mu tym radość. Złotej recepty na udany upominek nie ma, jednak przy jego wyborze na pewno warto kierować się pasjami, jakie posiada dana osoba. Co, jeśli jest nią wędkowanie? Jest kilka pomysłów na to jak uczcić święto naszego bliskiego wędkarza.

Coś na każdą okazję

Imieniny, urodziny, jubileusze, święta... W naszym kalendarzu nie brakuje okazji zarówno do świętowania jak i ofiarowania prezentów. Dlatego często brakuje nam już pomysłów na to, co możemy podarować naszym bliskim. Kwiaty, słodycze czy książki są dość oczywiste i przez to banalne. Ich widok raczej nie wywoła zaskoczenia, szczerego uśmiechu ani wzruszenia u osoby obdarowanej. Dlatego przy kolejnej okazji dobrze jest zastanowić się nad tym, co nasz bliski lubi robić w wolnych chwilach. Może to będzie podpowiedź? Jeśli jego pasją jest właśnie wędkowanie, oczywiście nie inwestujemy od razu w specjalistyczny sprzęt. W końcu w prezentach nie chodzi o to, żeby były kosztowne ani też sami nie musimy znać się na tych wędkarskich akcesoriach. Łatwo też popełnić błąd i kupić rzecz nieprzydatną lub taką, którą nasz bliski już posiada. Bo po co mu kolejny spławik, jeśli ma już ich całą kolekcję? Warto zastanowić się nad czymś, co będzie delikatnym nawiązaniem do jego pasji, najlepiej przydatnym i efektownym. Dobrym pomysłem, z całą pewnością będzie personalizowany upominek z osobistą dedykacją. Dzięki temu prezent nabiera osobistego, intymnego wymiaru, a jubilat ma świadomość że dobrze przemyśleliśmy jego kupno, więc jest dla nas ważny. Może na przykład grawerowana karafka?

[product id="1407, 1440, 1569, 1294" limit="4" onlyAvailable="true"]

Dedykacja z pomysłem

Personalizowane karafki z grawerem są dostępne w różnych kształtach i fasonach. Możemy znaleźć choćby oryginalną karafkę pochyłą lub pękatą, a także nieco bardziej klasyczne czy z dużym korkiem. Co ważne, decydując się na nią możemy skorzystać z gotowych pomysłów na dedykację, np.: "Branie zaczyna się dopiero po..." będzie idealna na jubileusz urodzin dla naszego ojca czy dziadka. Warto do gotowego napisu dodać imię jubilata oraz datę, dzięki czemu zyska bardziej intymny charakter. Oczywiście, jeśli chcemy możemy puścić wodze fantazji i wymyślić samodzielnie dedykację, która może na przykład nawiązywać do jakiegoś wspólnego wydarzenia z przeszłości, o którym wiemy tylko my i osoba obdarowana. Wówczas łzy wzruszenia mamy gwarantowane! Mamy też możliwość wyboru czcionki, dzięki czemu będzie w stu procentach dostosowana do naszych wymagań i upodobań. Na życzenie może też być pozłacana lub posrebrzana, co na pewno będzie bardziej efektowne. Bez względu na to grawerowana karafka pięknie się prezentuje i będzie prawdziwą ozdobą mieszkania, ale jednocześnie jest prezentem praktycznym. Wystarczy nalać do niej ulubionej nalewki czy nawet wina. Jubilat będzie mógł się nimi raczyć po powrocie z udanego połowu, a każde spojrzenie na nią przypomni mu o tym od kogo dostał ten wspaniały prezent. A chyba właśnie o to chodzi w upominkach - mają przetrwać lata i budzić wspomnienia o osobach, od których je dostaliśmy.

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl