Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Prezent na święta do 200 zł dla Niego - nasze propozycję 2021
Prezent na święta do 200 zł dla Niego - nasze propozycję 2021

Święta to magiczny czas kiedy oczekuje się przyozdobienia choinki , w kolorowe lampki i ozdoby, kiedy dom wypełnia korzenny zapach pierników i to na co wszyscy czekają czyli prezenty. Należy pamiętać, że w tym wyjątkowym okresie  czerpie się radoć i przyjemność po przez dawanie szczęścia innym. Sposobem na to jest uśmiech, wzajemna życzliwość oraz ciepły uścisk dłoni podczas składania życzeń. Jednak doskonałym dopełnieniem tego wszystkiego jest obdarowanie prezentami najbliższych. Wiele osób zadaje sobie w tedy pytanie "co i za ile kupić?". Odpowiedzią na te pytania jest poniższa treść, w której można dowiedzieć się jak za nie wygórowaną kwotę można sprawić, że wigilijny wieczór będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i to wszystko maksymalnie do 200 zł.

[product id="539,1781,1794,633"]

Wyjątkowa karafka z grawerem

Taka forma upominku jest o tyle ciekawa, że można ją wręczyć każdemu bez obaw, że prezent będzie nie trafiony.  Można ją wręczyć za równo rodzicom w podziękowaniu za ich wkład i trud rodzicielki, przyjaciołom oraz innym członkom rodziny. Uniwersalność takiego suweniru polega na dowolności w treści uwiecznionego na karafce złotego, stylowego graweru. Po za wspomnianymi podziękowaniami może to być mądrą sentencja czy coś z humorem. Z pewnością nie będzie to kolejny prezent który będzie kurzył się na półce. Taką karafkę można wypełnić winem a w połączeniu z kieliszkami stanowić będzie elegancki zestaw na wyjątkowe okazje. Jest to zatem prezent, który jest praktyczny a ponadto stanowić może on tanowić funkcję dekoracyjną.

Szklana karafka z grawerem, szklankami oraz oświetleniem LED

Ten pomysł na spersonalizowany prezent to nieco bardziej rozszerzona wersja poprzedniego upominku, opisanego powyżej. Tutaj również w roli głównej występuje przyozdobiona grawerem karafka. Tym razem jednak jet ona wzbogacona o korek LED, który stanowi dodatkowe podświetlenie. Wygląda to bardzo efektownie a całość dopełnia komplet dwóch szklanek. Wszystko to na dodatek zapakowane jet w etui. Jest to świetny prezent nie tylko dla członków rodziny ale również dla osób z pracy. Bez wątpienia, dzięki dodatkowemu podświetleniu prezent taki spełni swoją rolę nie tylko podcza wigilii ale również podczas nocy sylwestrowej oraz w czasie imprez karnawałowych. 

Czołg na piwo

Trzeba przyznać, że ta nazwa sama w sobie brzmi humorystycznie i ma bardzo męski oddźwięk. Taki czołg to w zasadzie stojak, w którym zmieści się butelka piwa oraz trzy puszki złocistego trunku. Jest to pomysł kojarzony bardziej z mężczyznami jednak wiele pań również będzie zadowolona z takiego prezentu. W Polsce w ostatnim czasie nie brakuje fanów piwa craftowego. Wiele osób z pewnością chciało by mieć pod ręką taki ciężki arsenał. 

Szklanka statuetka z zegarkiem

To następny pomysł na sprezentowanie osobom z otoczenia ciekawej formy upominku. Jest to mniej oczywisty i nie banalny sposób na okazanie bliskim, że są obecni w Twoim życiu. Jest to szklana statuetka z miejscem na złoty grawer. Całość dopełnia zegarek z kopertą koloru złotego. Całość wygląda wysublimowanie i oryginalnie. Taki podarek może przypominać Twoim bliskim o rocznicy ślubu czy o dacie urodzin małżonka. 

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl