Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Prezent na święta do 150 zł dla Niej - wyjątkowa lista 2021
Prezent na święta do 150 zł dla Niej - wyjątkowa lista 2021

Świąteczny czas to chwila pełna obowiązków. Niezależnie od okoliczności: święta, walentynki, rocznica czy też urodziny. Każda z tych chwil, to czas spędzony z bliskim, ale także niesie on za sobą magie zakupów. Pojawia się także odwieczny problem - co podarować na prezent? Bo przecież jak trafić do gustu, jak zadbać o wyjątkowość i unikalność produktu, jak pokazać, że na prawdę nam zależy?

Pomysłów jest wiele, a sklepowe szafki przepełnione są produktami. Ale przecież zależy nam na wyjątkowym i niezastąpionym prezencie. Bo przecież każda z kobiet pragnie czuć się doceniona i wyróżniona. Tradycyjne perfumy, biżuteria czy też kwiatek to coś, co na co dzień możemy podarować płci pięknej. Jednak oficjalne święta to czas, w którym każdy powinien pomyśleć nad czymś unikatowym. Dlatego na pomoc przychodzą nasz propozycje!

[product id="546,666,687,501"]

Pomysł na prezent dla Niej

Pierwszym pomysłem na prezent jest grawerowany kryształ w kształcie łezki. Na środku można umieścić kilka słów, które będą kierowane prosto z serca. Wdzięczność, miłość, wyrazy uznania - wszystko o czym tylko zapragniesz, może być umieszczone na łezce. To idealny pomysł, aby pokazać "jesteś wyjątkowa" tak jak wyjątkowy jest ten kryształ.

  • Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent jest kryształowa statuetka serce z zegarkiem. Można ten prezent zinterpretować na wiele sposobów:
    jesteś w moim sercu na zawsze
  • złoty zegar może wskazywać na to, że czas z daną osobą jest dla nas, naprawdę istotny

Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty. Te mają wiele znaczeń: miłość, pożądanie, czystość... Są doskonałą formą podziękowań, jak i przeprosin. Jednak każdy z naturalnych kwiatów prędzej czy później zwiędnie. Dlaczego więc nie można połączyć pięknego ulubionego kwiatka z trwałością? Można! Kryształowa róża wraz z grawerem to produkt, który poza trwałością może przekazać wiele znaczących słów. Kryształowa róże z personalizowanym grawerem, to bez wątpienia rozwiązanie warte uwagi. Łodyga jest bogato zdobiona i wykonana z metalu.

A może zwykłe serce bardziej przypadło Ci do gustu? Również takie posiadamy w ofercie! Kryształ w kształcie serca to wyjątkowa i doskonała forma podziękowań i docenienia. Na krysztale wygrawerowane zostaną słowa płynące prost z serca, pełne miłości i wdzięczności. Taki niekonwencjonalny i unikatowy prezent może okazać się jedną z najpiękniejszych pamiątek, jakie dana kobieta dostała. Dzięki takiemu upominkowi obdarowana kobieta będzie mieć przed oczami piękne słowa, jakie chcieliśmy przekazać jej prosto od serca.

Warto podkreślić, że grawery są wykonane z wysokiej jakości - grawerowane laserem CO2. To gwarantuje ich trwałość i profesjonalne wykonanie. Ponadto każdy z wyżej wymienionych upominków jest umieszczany w unikatowym, ozdobnym opakowaniu. To wszystko łączy prezent w wyjątkowy sposób.

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl