Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Prezent na 40 urodziny dla męża
Prezent na 40 urodziny dla męża

Czterdzieste urodziny to czas szczególny. Wybierając upominek dla solenizanta warto więc zdecydować się na produkt, który wyróżni się na tyle, że nie zginie pośród innych rzeczy posiadanych przez obdarowywanego, kiedy upłynie już czas radosnego świętowania. Tak dobrany prezent ucieszy obdarowywanego podwójnie. Po pierwsze pokaże, że osoba obdarowująca wybierała upominek z myślą o danym święcie i obchodzącej je osobie. Po drugie taki przedmiot cieszy już zawsze, ilekroć osoba obdarowana spojrzy na ten element prezentu, który świadczy, że jest on skierowany szczególnie dla niej lub niego. 

Grawerowanie - dlaczego warto wybrać grawerowany upominek?

Jednym ze sposobów, które czynią upominki wyjątkowymi, jest ich personalizacja, poprzez zawarcie na przedmiocie dedykacji, imienia osoby obdarowanej, daty święta itd. Z kolei popularnym sposobem na spersonalizowanie upominku jest grawerowanie. Takie prezenty to doskonały wybór zwłaszcza na okazje specjalne i chociaż nadadzą się na urodziny, które nie są "okrągłe" (bo zawsze możemy zapragnąć utrwalić doniosłość chwili na upominku, a to, jaka chwila jest tą najważniejszą zależy w dużej mierze od indywidualnej opinii, nie zwyczaju), to 40 urodziny są okazją, która aż się o taki prezent prosi. Szczególnie dlatego, że zapisana na przedmiocie dedykacja jest łatwym sposobem na utrwalenie w piśmie cudzego dorobku, w postaci dokonań, tytułów, czy zgromadzonych wokół bliskich. Wiek 40 lat to doskonały okres, by świętować to, co w życiu udało się osiągnąć - najprawdopodobniej w tym wieku osoba może np. cieszyć się już ważnym zawodowym tytułem. Jeżeli tego typu sukces jest jeszcze przed obdarowywanym, nic straconego. Nie zapominajmy, że obdarowany nadal cieszy się tym, co najważniejsze, miłością bliskich. Grawer, w którym zwarte są słowa uznania wraz z podpisami najbliższych, wyraża to, co bezcenne, będąc wyrażeniem uczuć, które nie mają ceny, a przez to bezcenność zyskuje sam przedmiot. Grawerowany, spersonalizowany prezent pozwala więc zaoferować solenizantowi to co bezcenne, za rozsądną cenę. W tym prostym zdaniu można zawrzeć sens tego typu prezentu, wychodząc na przeciw tak potrzebom solenizanta, jak i kupującego, który musi mieć na uwadze własny budżet. 

[product id="688, 1770, 1767, 1794" onlyAvailable="true"]

Grawerowanie - przykładowe pomysły na prezent na 40 urodziny 

Do obchodzenia 40 urodzin można podejść na dwa sposoby. Z jednej strony decydując się na coś bardzo klasycznego, podkreślającego pozycję i stateczność obdarowywanej osoby (alkohol, cygara, pióra, dobrej jakości notesy itp.). Z drugiej można skusić się na coś szalonego, by w "okrągłe" urodziny podkreślić radość, piękno i różnorodność życiowych doświadczeń, jeszcze bardziej, niż w inne święta. Zarówno jedno, jak i drugie podejście da się zrealizować, zakupując przedmioty. Nie trzeba kupować coraz modniejszych bonów na mniej czy bardziej ekscentryczne aktywności (np. jazdę lamborghini itp.), a jeśli się na to zdecydujemy, grawerowany prezent będzie doskonałym dodatkiem. Decydując się na zakupienie przedmiotu, podkreślającego klasę i pozycję solenizanta, warto zdecydować się na alkohol. Przy czym wybierzmy to, co nie tylko sporadycznie (jak wino z dedykacją), a przez lata będzie przypominać świętującemu o wyjątkowości chwili, przeżytej w 40 urodziny. Doskonałym prezentem dla czterdziestoletniego męża będzie grawerowana karafka. Szukajmy karafki wykonanej z najwyższej jakości materiałów, o oryginalnym designie, takich jak np. karafka Bohemia Nicolette. Piękno grawerowania poparte musi być pięknem przedmiotu, tak, by przedmiot prawdziwie podkreślał życiowe osiągnięcia i dojrzałość solenizanta. Jeśli wybieramy karafkę z grawerem na prezent lub rocznicę ślubu zwróćmy także uwagę na opakowanie produktu. Wyjątkowość uroczystości podkreśli np. szlachetna czerwień wybranego etui. Produkt musi powalać na kolana wyglądem, bo tylko tak odda efekt, jaki obdarowywany wywołuje na otoczeniu, bo zapracował sobie w tym wieku na to, by w równym stopniu oszałamiać bliskich swoimi dokonaniami tak w karierze, jak i relacjach. Niemniejsze wrażenie zrobi przedmiot z drugiej "kategorii" prezentów na 40 urodziny, czyli coś zabawnego, nietuzinkowego, nieco szalonego. Przykładem takiego prezentu jest np. czołg na piwo, który łączy męskie fantazje oraz zainteresowania, z nie mniej męski designem, ale i humorem. To także zaoferowanie obdarowanemu czegoś związanego z alkoholem, jednak podejście do tematu w obu tych wypadkach jest skrajnie różne. Jedno dodaje powagi, drugie pozwala się szczerze roześmiać, tak, by zmarszczki na twarzy obdarowanego tworzyły się tylko od uśmiechu.

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl