Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Pomysł na prezent na roczek dziecka
Pomysł na prezent na roczek dziecka

Pierwsze urodziny to wyjątkowy dzień nie tylko dla solenizanta, ale też dla jego rodziców i rodziny. Skończenie roku to wielkie wydarzenie, często świętowane szumnie i w dużym gronie. Dzieci w tym wieku zazwyczaj mają już dużo zabawek, które dostali na przestrzeni życia. Zabawki te zajmują miejsce w domu, a rodzice nie bardzo wiedzą co robić z tymi, których dziecko nie używa. Dlatego warto zastanowić się nad sprezentowaniem dziecku czegoś unikalnego i zaskakującego.

Z sercem na dłoni, czyli idealny pomysł na prezent

Kryształ lub statuetka to wspaniałe pomysł na prezent. W nietuzinkowy sposób uwieczniają wyjątkową okazję. Są wykonane z trwałych materiałów, więc przetrwają próbę czasu. Dzięki temu mogą stać się długowieczną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Kryształowe serce możesz spersonalizować wedle uznania. Pomyśl, co chciałbyś przekazać młodemu człowiekowi, a my to wygrawerujemy. Piękna złota czcionka dopełni obrazu, ciesząc oko. Solenizant za kilkanaście lat spojrzy na pamiątkę i z pewnością doceni serce włożone w ten upominek. 

Grawerowana statuetka to alternatywa dla tych, którym kryształy kojarzą się ze starymi czasami. Statuetka w kształcie serca jest wykonana z lakierowanej sklejki, zapewniając trwałość materiału. Oferujemy możliwość wygrawerowania zdjęcia dziecka, dzięki czemu życzenia urodzinowe nie będą takie, jak wszystkie. To też wspaniała pamiątka dla rodziców. Dziecko szybko rośnie i dorośleje, a jedno spojrzenie na wygrawerowane zdjęcie roczniaka może choć na chwilę pozwolić im zanurzyć się w jego szczęśliwym dzieciństwie.

[product id="1790, 1791, 594, 1793"]

Kwiaty i diamenty z okazji pierwszych urodzin dziecka. Czy aby na pewno?

Bukiet to często nietrafiony i niepraktyczny prezent. Nie każdy cieszy się z otrzymania kwiatów w dniu urodzin, ponieważ wie, że zaraz będzie musiał je wyrzucić. Rodzicom małego solenizanta warto nie dokładać pracy z utrzymaniem kwiatów, więc możemy zaoferować ci elegancki zamiennik. Róża wygrawerowana w krysztale jest wieczna. Na zawsze zostanie z obdarowaną rodziną, przypominając im to niezwykłe wydarzenie jakim jest roczek ich pociechy. Kryształ jest zapakowany w eleganckie pudełko z możliwością dołączenia spersonalizowanych życzeń. Różany kryształ ustawiony jest na podstawie LED, oświetlającej prezent w dwóch trybach: szybkim oraz wolnym. Kilka trybów działania sprawia, że róża może nabrać przeróżnych kolorów. Nie musi być czerwona - może być zielona, niebieska lub biała. Dzięki oświetleniu przestaje być wyłącznie bibelotem, a staje się funkcjonalną lampką nadającą odpowiedni nastrój.

Diamentowa statuetka to ostatnia propozycja, jaką dzisiaj przedstawimy. Przejście przez magiczną barierę pierwszego roku życia to nie lada okazja. Dziecko powoli przestaje być maluchem, a staje się dzieckiem, które ma swoje zainteresowania i swoje sprawy. Taka statuetka w kształcie diamentu przypomni mu kiedyś, że wiódł wspaniałe dzieciństwo, otoczony kochającymi go ludźmi. Kupując kryształ możesz poprosić nas o wygrawerowanie daty urodzin, krótkich życzeń, rady na dorosłe życie. Tę samą opcję masz przy zamawianiu eleganckiej skrzynki, w której wysyłamy kryształ. W środku skrzynki możemy dołączyć plakietkę z wybranym przez ciebie tekstem.

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl