Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Pomysł na prezent na komunię - grawerowana pamiątka

Pamiątką może być wiele różnych prezentów. To, na co się ostatecznie zdecydujemy, zależy od nas oraz charakteru dziecka, które z okazji komunii chcemy obdarować. Warto jednak kierować się przekonaniem, że pamiątka powinna przetrwać latami. Dlatego lepiej kupić wysokiej jakości obrazek, często pozłacany lub wykonywany ze srebra, niż coś, co już za kilka lat zepsuje się lub zgubi.

Często pomysł na prezent pojawia się wraz z przeglądaniem różnych ofert w sklepach internetowych. Propozycje często powtarzają się, ponieważ królują Biblie dla dzieci, obrazki, krzyżyki oraz specjalne książki, które mogą być właśnie pamiątką z pierwszej komunii.

Dlaczego grawerowana pamiątka to tak dobry wybór

Propozycje, które widzimy w sklepach, to jedno, a drugie to coraz częściej powtarzające się sytuacje. O wiele łatwiej jest dać pieniądze w kopercie i być może też o wiele lepiej zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Jednak jeśli ci nie wykorzystają odpowiednio tych pieniędzy, by zapewnić dziecku zakup pamiątki z pierwszej komunii, to zostanie ono bez czegokolwiek. Dlatego nawet w przypadku, kiedy chcemy wesprzeć finansowo rodzinę, dobrze jest dodatkowo dokupić grawerowaną pamiątkę.

Mowa nawet o niewielkim upominku, który przetrwa latami i będzie za kilka lat, kiedy dziecko dorośnie, przypominało o tej ważnej uroczystości. Choć nie musi być to coś ściśle związane z sakramentem, bo może być to choćby zegarek, to warto umieścić na nim grawer. W ten sposób przestanie być tylko zegarkiem, a faktycznie zamieni się w wyjątkową pamiątkę.

Ponadto wiele sklepów oferuje również bardzo ładne obrazki, często wybierane są również medaliki oraz srebrne lub złote krzyże. W każdym przypadku kluczowe staje się to, by grawer informował o dacie komunii.

Prezent na komunię dla chłopca i dziewczynki

Zastanawiając się nad tym, co wybrać jako prezent na komunię dla chłopca lub dziewczynki, nie musimy szczególnie kierować się płcią. Wiele prezentów jest po prostu uniwersalne, np. złote łańcuszki i medali, obrazy świętych, statuetki. Jeśli jednak chcemy zaznaczyć, że prezent jest dla dziewczynki, to możemy podkreślić to wyżej wspomnianym grawerem – wtedy nabierze to nie tylko damskiego, ale nawet personalnego charakteru.

Nic zresztą nie cieszy tak bardzo, jak otrzymanie w prezencie czegoś, co wykonane zostało z myślą właśnie o nas. Dzieci przystępujące do komunii na pewno cieszył będzie widok elegancko wykonanego na prezencie graweru z ich imionami.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Niebanalne prezenty dla zakochanych

Prezenty dla zakochanych, które wręczamy z okazji walentynek, mało kiedy bywają jedyne w swoim rodzaju. Zazwyczaj wybór pada na kwiaty, słodycze lub wspólne wyjście na kolację. Choć wszystko to cieszy, to po kilku latach bycia razem i wykorzystania wszystkich tych pomysłów na prezenty walentynkowe pojawia się chęć zakupu czegoś innego. Dlatego przedstawiamy naszą propozycję tego, jakie niebanalne prezenty dla zakochanych warto wybrać.

Spersonalizowany prezent na Dzień Babci

O tym dniu nie powinien zapomnieć żaden wnuczek i żadna wnuczka. Życzenia złożone w Dniu Babci mają niesamowitą moc i z pewnością każda babcia na nie czeka. Aby dodatkowo nadać temu dniu wyjątkowości, warto postawić na spersonalizowany prezent na Dzień Babci. Dzisiaj przyjrzymy się temu, co wybrać, aby rzeczywiście przyniósł on babci dużo szczęścia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl