Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!

Promocja! Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień od 100 zł!

Nietypowe teksty na grawerowanych prezentach z okazji rocznicy ślubu rodziców

Rodzice obchodzą kolejną już rocznicę ślubu, a Ty nie wiesz, co mogłoby sprawić im przyjemność? Mamy dla Ciebie propozycję, którą z pewnością wzbudzisz wiele pozytywnych emocji. Oto wyjątkowy prezent, który idealnie sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy ślubu rodziców. Jedyne takie życzenia, gratulacje czy pełne poczucia humoru wierszyki wygrawerowane na wysokiej jakości prezentach. Wszystkie nietypowe teksty na grawerowanych prezentach, które zostają umieszczone, przedstawiamy w dzisiejszym artykule.

Grawerowany prezent, a pomysł na tekst

Tym właśnie wyróżnia się grawerowany prezent od jakiegokolwiek innego, że ma grawer. To właśnie on sprawia, że prezent ten nabiera szczególnego charakteru. Grawer sprawia, że upominek idealnie wpisuje się w daną okoliczność, pozwalając przy tym na to, aby miał on dokładnie taki klimat, jaki pasuje do osób, które zostaną nim obdarowane. Pod tym kątem warto ten tekst dobierać.

[product search="rocznica ślubu" limit="10" slider="true" onlyAvailable="true"]

Klasyczne rozwiązanie, ale w nietypowym stylu

Najbardziej klasycznym rozwiązaniem są życzenia z okazji rocznicy ślubu. Tak ważna chwila w ich życiu wymaga, aby życzyć im jeszcze wielu kolejnych wspólnie spędzonych lat, zdrowia, szczęścia i pomyślności. Znając własnych rodziców, warto wkraść tam aspekt, o którym marzą właśnie oni. To wciąż eleganckie, równie klasyczne rozwiązanie, a jednak dość nietypowe, kiedy do klasycznych życzeń dodasz np. „zakupu wymarzonej żaglówki”. Wybierzcie to, co pokrywa się z marzeniami rodziców. Gdy uda im się je spełnić, będą podwójnie szczęśliwi na widok pamiątki, którą od Was otrzymali.

Na wesoło, czyli w formie rymowanek

Stale popularnością wśród różnorodnych życzeń z okazji rocznicy ślubu cieszą się rymowanki. Aby jednak nadać im wyjątkowego charakteru, warto zawrzeć w ich to, co znane jest tylko rodzicom. To tak, jak z wymienionym wyżej marzeniem, ale dotyczyć to może czegokolwiek. Może niech będzie to rymowanka o czymś, co zdarzyło się podczas ich ślubu, a wspomnienie to zawsze wywołuje uśmiech na ich twarzy?

Gratulacje z okazji rocznicy ślubu rodziców

Kolejny pomysł na wyjątkowy prezent z grawerem to gratulacje. Spędzone razem lata wymagają, aby jednak pogratulować wzajemnego szacunku, którym rodzice się darzyli, wytrwałości i miłości. Dla nadania temu nietypowego charakteru warto oprzeć się o konkrety. Tak spersonalizowany prezent cieszył będzie podwójnie, gdy zawrzemy tam, ilu lat razem gratulujemy, a także jakich cech szczególnie. Może cierpliwości mamy do taty, a może poczucia humoru taty, którym poprawiał każdy dzień?

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Grawerowana karafka Bohemia

Grawerowana karafka Bohemia to wyjątkowo elegancki prezent, który tym wyróżnia się od wielu pozostałych podarunków, że możemy go dowolnie dopasować do swoich potrzeb. Świetnie sprawdzi się np. jako oryginalny prezent na ślub. Jego magia kryje się w możliwości wygrawerowania na karafce oraz szklankach wybranego przez nas opisu. W ten sposób można podarować Młodej Parze prezent z ich imionami i datą ślubu, czyniąc podarunek jednocześnie wspaniałą pamiątką, która przypominać im będzie o tym wyjątkowym dniu.

Karafka z grawerem na prezent

Karafka z grawerem na prezent to sprawdzony pomysł, który niemal zawsze cieszy obdarowaną nim osobę. Pewność tego, że ten, dla kogo karafkę szykujemy, na pewno poczuje się nią zachwycony, da nam informacja o tym, czy dana osoba lubi dobrej jakości alkohole. Karafka idealnie sprawdzi się do przechowywania w niej wina lub whisky. Nic więc dziwnego, że tak często wybierana jest jako prezent na wieczór panieński lub kawalerski. W obu tych przypadkach staje się prezentem, który jest jednocześnie doskonałą pamiątką tych ważnych dla każdego mężczyzny i kobiety wydarzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl