Kryształowy wazon Bohemia Okinawa

Kryształowy wazon Bohemia Okinawa to przykład idealnego pomysłu na prezent dla rodziców lub składane z różnych okazji podziękowanie dla rodziców. Jego wyjątkowość kryje się w możliwości wygrawerowania na wazonie dowolnie wybranego przez siebie tekstu. W ten sposób wiele osób umieszcza tam płynące prosto z serca życzenia wraz z imionami oraz ważną w danej chwili datą, np. datą ślubu rodziców w przypadku rocznicy lub ślubu, na którym Państwo Młodzi dziękują swoim rodzicom. Wszystko to tworzy elegancki i jednocześnie praktyczny podarunek.

Kryształowy wazon Bohemia Okinawa

Kryształowy wazon bohemia z grawerem

Grawer wykonywany jest za pomocą najnowszej techologii, dzięki czemu zachowuje swój doskonały wygląd na długo. W trakcie jego wykonywania bardzo ważne jest również to, by prezentował się nienagannie. Dzięki bardzo precyzyjnej metodzie grawerowania laserem CO2 każdy napis wygląda właśnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Kryształowy wazon bohemia z grawerem może być też ozdobiony ciekawym rysunkiem, np. sercem lub obrączkami.

Wyjątkowy pomysł na prezent na rocznicę

Jeśli szukamy czegoś na prezent na rocznicę dla naszych rodziców, to warto przyjrzeć się bliżej wykonanemu z kryształu wazonowi. Łączy on funkcje praktyczne, pozwalając na umieszczenie w nim bukietu świeżych kwiatów, z estetycznymi. Postawiony na komodzie w salonie przywołuje cudowne wspomnienia za każdym razem, kiedy tylko rodzice będą mogli na niego spojrzeć. Umieszczony na wazonie grawer przypomni nim zarówno o tym, jak otrzymali od nas ten wyjątkowy prezent na rocznicę, jak również o samym dniu ich ślubu.

Podziękowanie dla rodziców w dobrym stylu

Kryształowy wazon bohemia z grawerem to dobry pomysł na podziękowanie dla rodziców w trakcie wesela. Wyróżnia się na tle powszechnie rozdawanych koszy ze słodyczami lub alkoholi. Pozostaje pamiątką do końca życia, która umieszczona zostaje w widocznym w domu miejscu oraz stale przypomina o ważnej w życiu ich dzieci chwili.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Wyjątkowa grawerowana kryształowa róża

Grawerowana kryształowa róża to prezent, który ofiarować można bliskim z wielu różnych okazji. Za każdym jednak razem będzie ona upominkiem wyjątkowym, prezentującym się po odpakowaniu bardzo elegancko. Pewne jest, że ten, kto zostanie nią przez nas obdarowany, poczuje się zadowolony. Szczególnie ze względu na to, że kryształowa róża z wazonem to prezent grawerowany, a więc tworzony z myślą o konkretnych osobach. Grawer zdradza tym samym, że nie był to upominek wybierany na ostatnią chwilę, ani też nie był przypadkowy. Jeśli więc chcemy kogoś zaskoczyć wyjątkowym pomysłem i wysokiej jakości wykonaniem, to możemy śmiało wybrać właśnie wykonaną z kryształu różę jako formę podziękowań, wyraz miłości lub prezent z ważnej okazji.

Grawerowane serce kryształowe

Grawerowane serce kryształowe to szczególny pomysł na prezent dla bliskich nam osób. W zestawie znajduje się zarówno wykonane z kryształu serce, jak i eleganckie etui w czerwonym kolorze. Osoba obdarowana przez nas takim prezentem może przechowywać go w tym etui wśród ważnych pamiątek, ale i postawić na półce, by móc spoglądać na serce z kryształu każdego dnia. Biorąc pod uwagę to, że wiele osób otrzymuje takie serce na przykład jako prezent na rocznicę ślubu, z pewnością częściej stawiane jest ono w widocznym miejscu. Takie grawerowane serce kryształowe staje się wtedy znakiem wspólnie przeżytych lat i choć przekazane małżeństwu przez osobę trzecią, to budzi emocje szczególnie między mężem a żoną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl