Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!

Promocja! Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień od 100 zł!

Karafka z grawerem na prezent

Karafka z grawerem na prezent to sprawdzony pomysł, który niemal zawsze cieszy obdarowaną nim osobę. Pewność tego, że ten, dla kogo karafkę szykujemy, na pewno poczuje się nią zachwycony, da nam informacja o tym, czy dana osoba lubi dobrej jakości alkohole. Karafka idealnie sprawdzi się do przechowywania w niej wina lub whisky. Nic więc dziwnego, że tak często wybierana jest jako prezent na wieczór panieński lub kawalerski. W obu tych przypadkach staje się prezentem, który jest jednocześnie doskonałą pamiątką tych ważnych dla każdego mężczyzny i kobiety wydarzeń.

[product category_id="22" limit="10" slider="true" getFromMainCategory="true" onlyAvailable="true"]

Grawerowany prezent, czyli więcej niż tylko karafka na prezent

Karafka może zostać dodatkowo wygrawerowana, dzięki czemu zyskuje ona dodatkową wartość. Ze zwykłej, szklanej karafki, staje się karafką nierozerwalnie związaną z daną osobą oraz wydarzeń. Możliwości tego, co wygrawerujemy na karafce, jest wiele. Najczęściej wybierane jest imię Przyszłej Panny Młodej oraz data dnia jej wieczoru panieńskiego. Grawerowany prezent to zawsze możliwość dowolnego spersonalizowania upominku, podkreślenia ważnych wydarzeń oraz przekazania życzeń lub podziękowań.

[product category_id="75" limit="10" slider="true" getFromMainCategory="true" onlyAvailable="true"]

Idealny prezent na wieczór panieński

Karafka otrzymana od przyjaciółek staje się wtedy pamiątką, z której mogą one wspólnie korzystać przez wiele kolejnych lat. Z całą pewnością, kiedy już będzie kilka lat po ślubie, a przyjaciółki spotkają się wieczorem w celu rozmów i wspólnego picia wina, szklana karafka przypominająca tamten dzień budzić będzie nieopisaną radość. I to nie tylko u obdarowanej nią osoby, ale także u całej reszty. Nie bez powodu też karafka tak często wybierana jest jako prezent na wieczory kawalerskie lub panieńskie. Nie ma ona bowiem tradycyjnego, podłużnego kształtu, lecz została wykonana na podobieństwo ciała kobiety. Przyciąga więc uwagę, jednocześnie bawi i zachwyca.

[product category_id="25" limit="10" slider="true" getFromMainCategory="true" onlyAvailable="true"]

Dlaczego szklana karafka to dobry pomysł na prezent?

Szklana karafka wykonana jest z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu na dłużej zachowuje swój doskonały wygląd. Solidne wykonanie zmniejsza szansę pobicia jej i sprawia, że wytrzymuje ona często wiele kolejnych lat. Może być doskonałą pamiatką w chwili, kiedy przychodzi czas np. 20 rocznicy ślubu – ile rodzi wtedy emocji, ile wspomnień i radości. Grawerowany prezent pod postacią karafki to połączenie tego, co praktyczne z tym, co wyjątkowe i często z takich okazji wybierane. Karafka dzięki specjalnym napisom staje się wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju dla osoby, która wchodzi w jej posiadanie.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Pomysł na prezent? Grawerowana statuetka w kształcie serca

Pomysł na prezent to elegancka statuetka wykonana z wysokiej jakości kryształu. Tworzona jest ona w kształcie serca, by podkreślić nasze uczucie, które żywimy do obdarowanej nią osoby. Dla dodania jej funkcjonalności statuetka wzbogacona została o zegarek. W ten sposób nie musimy się martwić o to, że nasz prezent na święta będzie zapomniany. Zegarek spowoduje, że postawiona w kuchni lub w salonie na półce będzie stale widoczna, a wybrana przez nas osoba na pewno często będzie na nią zerkała.

Grawerowana karafka Bohemia

Grawerowana karafka Bohemia to wyjątkowo elegancki prezent, który tym wyróżnia się od wielu pozostałych podarunków, że możemy go dowolnie dopasować do swoich potrzeb. Świetnie sprawdzi się np. jako oryginalny prezent na ślub. Jego magia kryje się w możliwości wygrawerowania na karafce oraz szklankach wybranego przez nas opisu. W ten sposób można podarować Młodej Parze prezent z ich imionami i datą ślubu, czyniąc podarunek jednocześnie wspaniałą pamiątką, która przypominać im będzie o tym wyjątkowym dniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl