Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Karafka z grawerem czyli idealny prezent na 60 urodziny
Karafka z grawerem czyli idealny prezent na 60 urodziny

Mówią, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce i coś w tym jest. Emerytura już tuż tuż, a dla niektórych nawet w zasięgu ręki. Życie zawodowe poszło w odstawkę, dzieci i wnuki mają się na tyle dobrze, że nie potrzebują ochrony, a my w końcu po latach przestajemy traktować siebie zbyt poważnie. I o to chodzi w dzisiejszym świecie. Skończona kolejna dekada powinna być impulsem do korzystania z pełni życia. Koniec z ograniczaniem się wyłącznie do prac ogródkowych, czytaniem refleksyjnych książek pod kocem czy poczciwą grę w szachy. Jeśli posiadasz w swoim otoczeniu kogoś bliskiego, kto zaczyna nowe dziesięciolecie swojego życia, koniecznie zainspiruj go do nowych wyzwań z nowym prezentem, jakim jest karafka z grawerem. To doskonały pomysł na świętowanie tak ważnej okazji.

[product id="745, 743, 659, 657" onlyAvailable="true"]

Wyjątkowość prezentu tkwi w szczegółach

Szukając odpowiedniego prezentu, zwłaszcza na tak ważną okazję, jaką są sześćdziesiąte urodziny, chcemy sprawić niebywałą niespodziankę. Jednak zewsząd otacza nas mnogość podarunków oraz przepięknych dekoracji, natomiast żadna z nich nie jest wyjątkowa, gdyż niczym się nie wyróżnia. My zaczynamy się w tym wszystkim gubić, po czym obciążeni presją stawiamy na bezpieczne kwiaty i czekoladki. Oferowane produkty nie wyróżniają się niczym szczególnym, co niesie ryzyko, że na taki sam pomysł na prezent wpadną inni goście. I chociaż solenizant na pewno ucieszyłby się z podarunków, to zapewne całą noc będzie się głowić, co zrobić z trzema krawatami o takich samych wzorach i kiedy zdąży znosić te wszystkie otrzymane skarpetki. Dlatego obdarowanie bliskiej nam osoby karafką z grawerem jest prezentem unikalnym. Sympatię można okazać w różny sposób, ale w razie potrzeby warto posłużyć się słowami – słowami wygrawerowanymi na wyjątkowym prezencie. Minęły już czasy, w których to mieliśmy bardzo ograniczony dostęp do różnego rodzaju asortymentu. Dziś, korzystajmy z możliwości nabycia unikatowych prezentów, zwłaszcza, że jest to możliwe bez wychodzenia z domu. Zakupu można dokonać za pomocą kilku kliknięć, a zamówienie trafia wprost pod Twój adres. To znaczenie oszczędza czas i pieniądze, a Ty możesz się skupić wyłącznie na doborze odpowiedniego upominku.

[product id="612, 605, 610, 608" onlyAvailable="true"]

Idealny prezent? To tylko prezent od serca!

Miłości czy szacunku nie koniecznie trzeba okazywać prezentami. Ale chyba milej jest spędzać ze sobą czas przy pełnej karafce Bohemia Fiona? A do tego z grawerem? To już pełnia dobrodziejstwa i majestatu! Osoba obdarowana taką niespodzianką, z pewnością znajdzie wiele okazji na jej przetestowanie. W czym tkwi wyjątkowość takiego prezentu? Jest on oczywiście praktyczny, o czym może się przekonać nie tylko solenizant, ale także jego goście. Jednak najistotniejszy w tym podarunku jest sam grawer. To on sprawia, że prezent staje się ponadczasowy. Wyryte słowa pozostaną na zawsze. Chętnie będzie się do nich powracało i wspominało uroczyste świętowanie urodzin. Taki personalizowany prezent ucieszy chyba każdego: Ciocię, Wujka, Babcię, a Dziadka to już z pewnością, zwłaszcza szczególnie miła oku karafka z grawerem do whisky Quadro Bohemia. Wyjątkowe urodziny trzeba obchodzić hucznie. W końcu sześćdziesiątkę obchodzi się tylko raz w życiu. Na czym polega fenomen karafki? Jest to unikalny prezent z grawerem, który sam tworzysz. Słowa, których być może nie potrafisz wypowiedzieć teraz możesz po prostu przekazać właśnie w takiej formie. Ten rodzaj podarunku jest daleki od nudy, bo zawsze znajdzie się okazja, aby ów prezent skosztować. Co więcej, ofiarowany przez Ciebie podarunek na pewno zostanie w pamięci solenizanta na długo.

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl