Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent z okazji jubileuszu firmy?

Kiedy przychodzi ten szczególny moment, kiedy firma może świętować swój jubileusz, warto tę okazję wykorzystać. To szczególny moment nie tylko dla jego właścicieli, ale i dla wszystkich pracowników, którzy są częścią firmy. W dzisiejszym artykule skupimy się na tym, jaki prezent z okazji jubileuszu firmy będzie odpowiedni – zarówno dla szefa, jak i pracownika.

Wyjątkowy prezent to personalizowany prezent

Niezmiennie warto podkreślić, że najbardziej wyjątkowe prezenty to te personalizowane. Zazwyczaj bardzo eleganckie w swej formie, a poprzez odpowiednią personalizację zyskujące osobistego wydźwięku i lepiej odbierane przez tego, kto je otrzyma. Stają się wspaniałą pamiątką na lata, przypominają o ważnej chwili w życiu – w tym wypadku o świętowaniu jubileuszu firmy.

Przykładem personalizowanego, a jednocześnie wyjątkowego prezentu, jest prezent z grawerem. Przyjmować on może różne formy w zależności od tego, jaka jest to okazja i komu go wręczamy. Ze względu na to, że grawer wybieramy w pełni samodzielnie, dostosowując go do okazji, jesteśmy w stanie grawerowany prezent idealnie dostosować do jubileuszu. Można to uczynić poprzez stosowny napis, np. „z okazji 25. jubileuszu firmy”.

Jaki prezent z okazji jubileuszu firmy?

Czas przejść do konkretnych przykładów. Oto nasze propozycje prezentów z grawerem, które świetnie sprawdzą się w sytuacji, kiedy zastanawiamy się, jaki prezent z okazji jubileuszu firmy wręczyć.

1. Grawerowana statuetka

Świetnym wyborem będzie grawerowana statuetka. Do wyboru złota w różnorodnych kształtach (liść, serce, skrzydło), jak i kryształowa. Dla tych ceniących oryginalność dobra będzie również statuetka z grawerem w kształcie róży. To dobry wybór na prezent z okazji jubileuszu firmy dla szefowej lub pracownicy. Zamiast wręczania kwiatów, których żywotność jest ograniczona, można podarować różę, która będzie pamiątką na lata.

2. Karafka – elegancki prezent z grawerem

Innym dobrym prezentem będzie grawerowana karafka. Klasyczny, elegancki wybór, który sprawdzi się zarówno dla szefa, jak i pracowników – w zależności od tego, kto kogo z tego okazji będzie chciał wynagradzać. W obie strony będzie to upominek wyjątkowy, a jednocześnie bardzo praktyczny.

Grawerowany prezent na jubileusz firmy – jaki tekst wygrawerować

Grawerowany prezent na jubileusz firmy nabiera swojego znaczenia wtedy, kiedy ma odpowiednio dopasowany grawer. Wybierając więc tekst, który chcielibyśmy wygrawerować, postawmy na jego personalizację – umieśćmy nazwę firmy i informację o tym, który jest to już jubileusz. W kwestii tego, jakie dodatkowo słowa umieścić, możemy zainspirować się gotowymi szablonami.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Statuetka z grawerem jako prezent dla Twojego klienta

Powodów, by obdarować swojego klienta wyjątkowym prezentem, może być wiele. Dla jednych będzie to sposób wynagrodzenia mu jego lojalności, dla drugich sposób na podziękowanie za długotrwałą współpracę. Tym, co łączyło będzie wiele różnych okazji, będzie chęć sprezentowania czegoś oryginalnego. My proponujemy, aby jako prezent dla Twojego klienta wręczyć statuetkę z grawerem.

Czym różni się statuetka szklana od kryształowej?

Z pozoru bardzo do siebie podobne. Statuetka szklana i kryształowa mogą wydawać nam się podobne. Szczególnie wtedy, kiedy obie są wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a także przedstawione w oryginalnych formach. Są jednak znaczące różnice, które sprawiają, że nie można powiedzieć o nich, że w rzeczywistości są one podobne. O tym, czym różni się statuetka szklana od kryształowej, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl