Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na ślub od świadkowej?

Bycie świadkową na ślubie to pewnego rodzaju wyróżnienie. Wiąże się z dodatkowymi obowiązkami, jednak przynosi przy tym wiele radości. Będąc świadkową, pojawiają się też pytania, jaki prezent na ślub od świadkowej będzie odpowiedni – czy pasuje dać to, co inni, a może lepiej wybrać wyjątkowy prezent, równie szczególny, co rola, którą się tego dnia odgrywa. W dzisiejszym artykule odpowiadamy na pytanie o to, jaki prezent na ślub od świadkowej będzie najlepszy i na co zwrócić uwagę w trakcie jego poszukiwania.

Prezent na ślub od świadkowej powinien być wyjątkowy

Choć najczęściej wręczamy na ślubach koperty z pieniędzmi, to warto dodatkowo podarować wyjątkowy prezent, który pozostanie z Parą Młodą na wiele kolejnych lat jako pamiątka. Będąc świadkową, tym bardziej warto pokusić się o wybór takiego upominku.

Prezent na ślub od świadkowej dobrze, aby został zapamiętany na długo. W tej kwestii świetnie więc sprawdzi się oryginalny upominek, który widać, że wręczany jest prosto z serca. Oto nasze propozycje takiego właśnie prezentu na ślub.

Dobry pomysł to grawerowany prezent

Grawerowany prezent ma tę przewagę nad innymi upominkami, że dzięki grawerowi może być prezentem spersonalizowanym. Świetnie dopasowanym zarówno do okazji (w tym wypadku ślubu), jak i do osób, którym ten prezent wręczamy. Dobrze sprawdzi się jako prezent na ślub od świadkowej, dając możliwość wygrawerowania na nim kilku słów prosto z serca, daty uroczystości oraz krótkiej informacji od kogo dla kogo jest ten prezent. Wśród dostępnych do wyboru grawerowanych prezentów są również i te, które nie tylko świetnie się prezentują, ale mogą też być w przyszłości przydatne.

Jaki prezent z grawerem wybrać

Jednym z takich prezentów z grawerem, który łączy wyjątkowość, estetykę wykonania oraz praktyczne zastosowanie, jest grawerowana karafka. Doskonała jako prezent na ślub, ponieważ stanie się wspaniałą pamiątką tego szczególnego dla zakochanych dnia. Sprawdzi się przy okazji wielu różnych uroczystości, zajmując miejsce na stole. Przy okazji na nowo obudzi wspomnienia ślubu.

Taki elegancki sposób podania alkoholu wykorzystać można w przypadku wysokogatunkowego wina lub alkoholi wysokoprocentowych. Będzie to więc prezent na ślub, którym cieszyć będzie mogła się zarówno Panna Młoda, jak i Pan Młody. Decydując się na ten prezent z grawerem, warto zadbać o wygrawerowanie informacji, że jest to prezent na ślub od świadkowej.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Niespodzianka dla rodziców na rocznicę ślubu

Kolejna rocznica ślubu rodziców? Z roku na rok pomysłów brakuje, a przecież każda z nich jest coraz bardziej znacząca od poprzedniej i wymaga odpowiedniego jej uczczenia. Aby pomóc w organizacji tego szczególnego dnia, przedstawiamy nasz pomysł na upominek z tej okazji. Oto podpowiedź, jaka niespodzianka dla rodziców na rocznicę ślubu będzie dla nich z pewnością szczególna.

Ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu

Szukasz z okazji rocznicy ślubu znajomych lub rodziny czegoś, co naprawdę zrobi na nich wrażenie? A może to właśnie wy obchodzicie swoją rocznicę i pragniesz zaskoczyć swoją żonę lub męża? Przygotowaliśmy nasze propozycje – klasycznie piękne, a przy tym oryginalne. Oto pomysł na ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl