Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na ślub dla kolegi z pracy?

Zaproszenie na ślub łączy się z pojawiającymi się wątpliwościami, co z tej okazji warto podarować Młodej Parze. Wyboru często podejmujemy w oparciu o to, kim jesteśmy dla osoby, która nas na swój ślub zaprasza. W dzisiejszym artykule zastanowimy się nad tym, jaki prezent na ślub dla kolegi z pracy będzie odpowiedni. Oto kilka naszych propozycji na wyjątkowy prezent.

Grawerowany prezent to wiele możliwości do wyboru

Jako prezent na ślub świetnie sprawdza się grawerowany prezent. Świetnie wpisuje się on w tak ważną uroczystość, jaką jest moment zaślubin, stanowiąc elegancki upominek. Ze względu na swoją trwałość staje się doskonałą pamiątką tego wydarzenia. Co ważne, prezent z grawerem jest również bardzo oryginalny. Ze względu na możliwość wyboru tego, co wygrawerujemy na prezencie, jest on zawsze upominkiem dobrze spersonalizowanym. Przy okazji ślubu często graweruje się datę ślubu oraz imiona Pary Młodej. Uzupełnia się to o dowolnie wybrane życzenia. Mogą być one wybrane spośród gotowych propozycji lub stworzone samodzielnie od podstaw.

Jaki prezent z grawerem wybrać

Wiemy już, że to wyjątkowy prezent, który pomimo swojej oryginalności jest też bardzo wszechstronnym upominkiem. Pasuje do wielu różnych okazji oraz osób, które taki prezent otrzymają. Wśród możliwych do wyboru prezentów z grawerem są na przykład grawerowane karafki. W komplecie z eleganckimi szklankami są idealnym wyborem na prezent na ślub dla kolegi z pracy. Być może wykorzystane zostaną po pewnym czasie od ślubu na jednym z wspólnych spotkań.

Kryształowa karafka jest elegancka i można w niej przechowywać różne wysokogatunkowe alkohole, nie tylko wysokiej klasy wina, ale i whisky lub brandy. W komplecie ze szklankami jest bardzo praktycznym prezentem, który jednocześnie jest estetycznie wykonany i ma unikalny charakter.

Inną propozycją prezentu z grawerem jest grawerowana statuetka. To pamiątka, która zdobiła będzie dom Państwa Młodych, budząc w nich wspomnienia przez długi czas od chwili ślubu. Dostępna w różnych kształtach, dzięki czemu dopasować można statuetkę do gustu kolegi z pracy. Wśród możliwych do wyboru jest kryształowa statuetka w kształcie serca, która jako prezent ślubny sprawdza się najlepiej. Możliwa także w wersji z niewielkim zegarkiem. Postawiona w mieszkaniu, na przykład salonie lub sypialni, będzie więc nie tylko szczególną ozdobą, ale i zegarkiem.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Co na prezent 40 urodziny?

Choć urodziny obchodzimy co roku, to bywają takie, które zwracają naszą uwagę bardziej od innych. Są to okrągłe urodziny, z okazji których częściej urządzamy przyjęcia i zapraszamy bliskie nam osoby do wspólnego świętowania. To też dobry moment na to, aby podarować znajomej nam osobie wyjątkowy prezent urodzinowy. O tym, co na prezent na 40 urodziny sprawdzi się najlepiej oraz czym kierować się w trakcie jego poszukiwania, piszemy w dzisiejszym artykule.

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu?

Wyjątkowy prezent to taki, który wręczany jest prosto z serca i po którym widać, że nie został kupiony przypadkowo. Takie są właśnie grawerowane prezenty, które dzięki możliwości wykonania na nich dowolnie wybranego grawera są spersonalizowanymi upominkami. Idealnie nadają się na prezent na rocznicę ślubu, także jedną z tych najbardziej wyjątkowych – na 50. rocznicę ślubu. Poniżej przedstawiamy więc nasze propozycje tego, jaki prezent na 50. rocznicę ślubu kupić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl