Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na ślub cywilny?

Prezenty ślubne w tradycyjnej formie znów wracają do mody. Coraz częściej chcemy, aby wręczanej przez nas jako gości kopercie z pieniędzmi towarzyszyło coś materialnego, co będzie jednocześnie pamiątką dla Pary Młodej. W przygotowanym przez nas artykule dowiesz się, jaki prezent na ślub cywilny będzie odpowiedni oraz czym kierować się w trakcie jego wyboru.

Jaki prezent na ślub cywilny?

Wbrew pozorom dzisiaj prezent na ślub cywilny nie będzie różnił się od tego, jaki wręczymy z okazji ślubu kościelnego. Oba te śluby najczęściej potrafią być łączone z uroczystą kolacją lub weselem i wymagają eleganckiego prezentu, który dostosowany byłby do tej uroczystości. Polecamy, aby był to wyjątkowy prezent, który wręczany będzie prosto z serca. Najlepszym sposobem na podkreślenie oryginalności prezentu jest jego spersonalizowanie. Możemy to zrobić poprzez wykonanie na prezencie grawera. W ten sposób będzie on bezpośrednio dopasowany do tej właśnie uroczystości, którą jest ślub cywilny, jak i do tej właśnie Młodej Pary.

Grawerowany prezent na ślub cywilny – jaki wybrać

Do wyboru jest wiele różnych grawerowanych prezentów, które możemy z tej okazji podarować. Do jednych z najczęściej wybieranych należą kryształy Bohemia. Wśród nich znajdują się wysokiej klasy grawerowane karafki i wazony, które nie tylko pięknie się prezentują, ale są też praktyczne. Wykorzystane mogą być przy okazji ważnych uroczystości (w przypadku karafki), jak i element ozdobny używany na co dzień (w przypadku wazonu).

W obu przypadkach tym, co czyni te prezenty wyjątkowymi, jest umieszczony na nich grawer. Wykonywany jest on metodą grawerowania laserem CO2, dzięki czemu na wiele kolejnych lat zachowuje swój oryginalny wygląd. Połączenie świetnej jakości grawera z tak doskonałym materiałem, jakim jest kryształ, czyni taki rodzaj prezentu bardzo wytrzymałym na upływ czasu.

Prezent z grawerem – co wygrawerować

Prezent z grawerem może zawierać dowolnie wybrane przez nas słowa. Zazwyczaj umieszcza się imiona Pary Młodej oraz datę ich ślubu. Do tego krótkie życzenia – wybrane spośród proponowanych opcji lub samodzielnie ułożone. Możliwe jest również wygrawerowanie różnych kształtów, np. serc lub gołąbków. Dzięki temu grawerowany prezent może wyglądać dokładnie tak, jak tego chcemy. Dobrze znając Parę Młodą, mamy możliwość dopasowania prezentu ślubnego do ich gustu.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
5 prostych pomysłów na podziękowania dla rodziców

Wasz ślub już niedługo, a wy nie macie pomysłu na podziękowanie dla rodziców? Zamiast stawiać na to, co wybierają wszyscy inni, postawcie na oryginalność. Oto wyjątkowe prezenty, które zachwycą rodziców i pozwolą im celebrować ten szczególny dzień każdego dnia na nowo na widok wręczonych im pamiątek. Przedstawiamy 5 prostych pomysłów na podziękowania dla rodziców.

Niespodzianka dla rodziców na rocznicę ślubu

Kolejna rocznica ślubu rodziców? Z roku na rok pomysłów brakuje, a przecież każda z nich jest coraz bardziej znacząca od poprzedniej i wymaga odpowiedniego jej uczczenia. Aby pomóc w organizacji tego szczególnego dnia, przedstawiamy nasz pomysł na upominek z tej okazji. Oto podpowiedź, jaka niespodzianka dla rodziców na rocznicę ślubu będzie dla nich z pewnością szczególna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl