Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na komunie dla dziewczynki?

Czas komunii zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zastanowić się nad tym, jaki prezent na komunię dla dziewczynki wybrać. Wśród możliwych do wyboru są oczywiście te, które niewiele wspólnego mają z samym sakramentem, np. często wręczany jako prezent na tę okazję rower. Jeśli jednak osoba, która poszukuje prezentu, jest matką chrzestną dziecka lub ojcem, to zdecydowanie bardziej na miejscu jest podarowanie tego, co stanie się pamiątką komunii w bardziej dosłownym tego słowa znaczeniu.

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki

Często jako prezenty na komunię wręcza się coś, co będzie bardziej wartościowe od tego, co dziewczynka mogłaby dostać od nas na urodziny lub z jakiejkolwiek innej okazji. Choć zdarza się, że koszty ponoszone przez gości uroczystości często przekraczają oczekiwania, to warto jednak tego jednego dnia faktycznie zainwestować w coś wartego zakupu. Może to być prezent wykonany ze złota, który nawet niewielkich wielkości będzie pamiątką na całe życie. Wśród widocznych poniżej propozycji warto przy tym wybrać to, co będzie najlepiej odpowiadało charakterowi dziewczynki, którą chcemy z tej okazji obdarować.

Obrazek jako pamiątka na komunię

Część osób decyduje się na to, by jako prezenty na komunię wręczać obrazki. Są one często dodatkowo złocone i widnieje na nich albo grawerowany tekst, albo bardzo ładnie wykaligrafowany. My polecamy grawerowane prezenty, szczególnie w przypadku, kiedy grawer ma zostać wykonany w złocie lub srebrze. Prezentuje się to bardzo estetycznie, a tak trwały obraz nigdy nie straci swojego uroku, pozostając faktycznie pamiątką na całe życie. Dziewczynka będzie mogła sobie później obrazem zawiesić w swoim własnym mieszkaniu, kiedy będzie już dorosła.

Grawerowane prezenty najlepszym wyborem 

Prawdziwie wyjątkowy prezent na komunię to taki, który widać, że tworzony był z myślą o konkretnej osobie. Dlatego tak często wybierane są grawerowane prezenty, np. złote medaliki z grawerem, zegarki z grawerem na tyłach blaszki, obrazki. Grawer staje się jednocześnie pamiątką, ponieważ pozwala uchwycić już na zawsze datę tak ważnego dla dziecka sakramentu. Dodatkowo imię i miejsce uroczystości tworzy niepowtarzalny komplet. Wiele osób decyduje się także na dopisek „od Matki Chrzestnej” lub „od Ojca Chrzestnego”. W zależności od tego, na jakim prezencie będziemy chcieli grawer wykonać, miejsca na to może być więcej lub mniej.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Statuetka z grawerem jako prezent dla Twojego klienta

Powodów, by obdarować swojego klienta wyjątkowym prezentem, może być wiele. Dla jednych będzie to sposób wynagrodzenia mu jego lojalności, dla drugich sposób na podziękowanie za długotrwałą współpracę. Tym, co łączyło będzie wiele różnych okazji, będzie chęć sprezentowania czegoś oryginalnego. My proponujemy, aby jako prezent dla Twojego klienta wręczyć statuetkę z grawerem.

Czym różni się statuetka szklana od kryształowej?

Z pozoru bardzo do siebie podobne. Statuetka szklana i kryształowa mogą wydawać nam się podobne. Szczególnie wtedy, kiedy obie są wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a także przedstawione w oryginalnych formach. Są jednak znaczące różnice, które sprawiają, że nie można powiedzieć o nich, że w rzeczywistości są one podobne. O tym, czym różni się statuetka szklana od kryształowej, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl