Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na dzień nauczyciela?

Najbardziej standardowy prezent na dzień nauczyciela to zazwyczaj kwiaty. Te jednak szybko więdną, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Dlatego chcąc zrobić ulubionemu nauczycielowi niespodziankę, warto postawić na coś trwałego, co nie zwiędnie i nie straci na uroku po niedługim czasie od jego podarowania. Dla nas ważne jest również to, aby był to wyjątkowy prezent, ukazujący włożone w niego serce. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładami.

Grawerowany prezent na dzień nauczyciela

Świetnym pomysłem, w którego skład wchodzi wiele różnych pomysłów, jest grawerowany prezent. To świetne pokazanie tego, że zależy nam na nauczycielu. Jeśli naprawdę go lubimy i wdzięczni mu jesteśmy za trud, który wkłada w nasze lub naszych dzieci wychowanie, to rzeczywiście warto spróbować. Szczególnie z tego względu, że ten unikalny prezent nie wymaga od nas żadnego większego wysiłku. Prezentuje się świetnie, ukazuje własny trud w stworzenie prezentu, jednak realnie wcale nie zajmuje wiele czasu, ponieważ wykonywany jest na zlecenie. Jaki to grawerowany prezent mógłby być?

Prezent podziękowanie dla nauczyciela

Prezent na dzień nauczyciela może być różny. Wśród grawerowanych prezentów są między innymi statuetki, które możemy nauczycielowi wręczyć. Wyjątkowego charakteru całość nabierze ze względu na wykonany na prezencie grawer, np. jeśli chcemy, aby to był prezent podziękowanie, to wygrawerować możemy słowa podziękowania wraz z imieniem nauczyciela. Poczuje się wtedy wyróżniony i zyska pełne wrażenie, że jest to unikalny prezent, który nie był kupowany w pośpiechu jako pierwszy lepszy z brzegu.

Wyjątkowy prezent na dzień nauczyciela

Wspomniana wcześniej statuetka sprawdzi się doskonale, ponieważ będzie podziękowaniem i jednocześnie też nagrodą za bycie najlepszym nauczycielem. Na pewno przyniesie wiele radości, wzruszając nauczyciela i zwiększając też przy tym jego sympatię do uczniów. Prezenty są dobrym zwyczajem, ale warto włożyć w nie trochę serca, aby nie były traktowane jako te, które kupowane są tylko dlatego, że wypada. Wyjątkowy prezent na dzień nauczyciela, czyli wspomniany wcześniej grawerowany prezent w formie statuetki lub czegokolwiek innego, choćby biżuterii, to świetne ukazanie tej wyjątkowości. Wygrawerować można tekst życzeń, podziękowania, gratulacje dla najlepszego nauczyciela lub choćby krótką dedykację, w której zawarte będzie imię nauczyciela oraz informacja, od jakiej klasy prezent zostaje podarowany.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Jaki prezent na 10 rocznicę ślubu?

Nazywa cynową lub aluminiową – 10. rocznica ślubu wnosi wiele radości w życie małżonków. Jest momentem, w którym mija pierwsze dekada spędzona razem. To dobra okazja do celebrowania tej chwili tylko we dwoje lub wraz z bliskimi sobie ludźmi. Jeśli ktoś z naszych przyjaciół lub rodziny obchodzi właśnie 10. rocznicę ślubu, to z pewnością zastanawiamy się, jaki prezent na 10. rocznicę ślubu będzie odpowiedni. W dzisiejszym poradniku przedstawiamy nasze propozycje.

Jaki prezent na ślub koleżanki?

Ślub to zawsze szczególna chwila, której towarzyszy wyjątkowa atmosfera. Chcąc pozytywnie zaskoczyć Państwa Młodych, warto zdecydować się w tym dniu na oryginalny prezent ślubny. My polecamy wybór grawerowanego prezentu, który dzięki możliwościom jego personalizacji najlepiej sprawdzi się w tej roli. Oto nasze propozycje na to, jaki prezent na ślub koleżanki będzie odpowiedni. Zachęcamy do ich sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl