Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na dzień nauczyciela?

Najbardziej standardowy prezent na dzień nauczyciela to zazwyczaj kwiaty. Te jednak szybko więdną, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Dlatego chcąc zrobić ulubionemu nauczycielowi niespodziankę, warto postawić na coś trwałego, co nie zwiędnie i nie straci na uroku po niedługim czasie od jego podarowania. Dla nas ważne jest również to, aby był to wyjątkowy prezent, ukazujący włożone w niego serce. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładami.

Grawerowany prezent na dzień nauczyciela

Świetnym pomysłem, w którego skład wchodzi wiele różnych pomysłów, jest grawerowany prezent. To świetne pokazanie tego, że zależy nam na nauczycielu. Jeśli naprawdę go lubimy i wdzięczni mu jesteśmy za trud, który wkłada w nasze lub naszych dzieci wychowanie, to rzeczywiście warto spróbować. Szczególnie z tego względu, że ten unikalny prezent nie wymaga od nas żadnego większego wysiłku. Prezentuje się świetnie, ukazuje własny trud w stworzenie prezentu, jednak realnie wcale nie zajmuje wiele czasu, ponieważ wykonywany jest na zlecenie. Jaki to grawerowany prezent mógłby być?

Prezent podziękowanie dla nauczyciela

Prezent na dzień nauczyciela może być różny. Wśród grawerowanych prezentów są między innymi statuetki, które możemy nauczycielowi wręczyć. Wyjątkowego charakteru całość nabierze ze względu na wykonany na prezencie grawer, np. jeśli chcemy, aby to był prezent podziękowanie, to wygrawerować możemy słowa podziękowania wraz z imieniem nauczyciela. Poczuje się wtedy wyróżniony i zyska pełne wrażenie, że jest to unikalny prezent, który nie był kupowany w pośpiechu jako pierwszy lepszy z brzegu.

Wyjątkowy prezent na dzień nauczyciela

Wspomniana wcześniej statuetka sprawdzi się doskonale, ponieważ będzie podziękowaniem i jednocześnie też nagrodą za bycie najlepszym nauczycielem. Na pewno przyniesie wiele radości, wzruszając nauczyciela i zwiększając też przy tym jego sympatię do uczniów. Prezenty są dobrym zwyczajem, ale warto włożyć w nie trochę serca, aby nie były traktowane jako te, które kupowane są tylko dlatego, że wypada. Wyjątkowy prezent na dzień nauczyciela, czyli wspomniany wcześniej grawerowany prezent w formie statuetki lub czegokolwiek innego, choćby biżuterii, to świetne ukazanie tej wyjątkowości. Wygrawerować można tekst życzeń, podziękowania, gratulacje dla najlepszego nauczyciela lub choćby krótką dedykację, w której zawarte będzie imię nauczyciela oraz informacja, od jakiej klasy prezent zostaje podarowany.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Statuetka z grawerem jako prezent dla Twojego klienta

Powodów, by obdarować swojego klienta wyjątkowym prezentem, może być wiele. Dla jednych będzie to sposób wynagrodzenia mu jego lojalności, dla drugich sposób na podziękowanie za długotrwałą współpracę. Tym, co łączyło będzie wiele różnych okazji, będzie chęć sprezentowania czegoś oryginalnego. My proponujemy, aby jako prezent dla Twojego klienta wręczyć statuetkę z grawerem.

Czym różni się statuetka szklana od kryształowej?

Z pozoru bardzo do siebie podobne. Statuetka szklana i kryształowa mogą wydawać nam się podobne. Szczególnie wtedy, kiedy obie są wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a także przedstawione w oryginalnych formach. Są jednak znaczące różnice, które sprawiają, że nie można powiedzieć o nich, że w rzeczywistości są one podobne. O tym, czym różni się statuetka szklana od kryształowej, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl