Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na 80 urodziny?

Tak wyjątkowa okazja, jaką są 80 urodziny, wymaga tego, by prezent urodzinowy był równie wyjątkowy. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej temu, co opłaca się wybrać. Czy prawdą jest, że w takim wieku trudno jest kogoś zaskoczyć czymś nowym? My uważamy, że z całą pewnością nie! Nasze propozycje sprawią nie tylko uśmiech na twarzy tego, kogo zamierzasz prezentem obdarować, ale i zaskoczenie, że taki pomysł w ogóle się pojawił. Warto zadbać, by prezent na 80 urodziny był naprawdę unikalny. Czasem nie trzeba do tego dużych pieniędzy, ale kreatywności oraz czasu.

Cenne porady, jaki prezent na 80 urodziny wybrać

Przede wszystkim, gdy szukamy prezentu na 80 urodziny, nie powinniśmy poszukiwań odkładać na ostatnią chwilę. Im szybciej zdecydujemy się na to, by poszukać i sprawdzić kilka wybranych opcji, tym lepiej dla nas. Kreatywności w kwestii prezentów na pewno lepiej robi czas, który często potrzebny jest do realizacji prezentu. Unikalny prezent niekoniecznie musi być robiony ręcznie, jednak ważne jest, by było w nim widać, że ktoś włożył w jego szykowanie dużo serca. Prezent na 80 urodziny jest szansą na to, by wyrazić miłość do bliskiej nam osoby, np. dziadka, a jednocześnie okazją do pogratulowania wszystkich przeżytych dumnie lat.

Warto przy tym wiedzieć, że taki prezent urodzinowy wcale nie musi być nudny. Nie musimy sięgać po oklepane i nudne upominki, których miejsce i tak będzie gdzieś w głębi szafy. Poszukując czegoś specjalnego, dobrze jest wybrać wyjątkowy prezent, który wywoła nawet łzy wzruszenia.

Grawerowany prezent – czym jest

Grawerowany prezent to taki upominek, na którym znajduje się samodzielnie wybrany grawer. Mogą to być miłe słowa dla solenizanta lub ulubiony tekst piosenki. Na pewno zawsze warto wybrać, niezależnie od tego, czym taki grawerowany prezent konkretnie będzie, dodatkowo imię osoby, która 80 urodziny obchodzi, oraz datę tak ważnej uroczystości.

Pomysły na wyjątkowy prezent

Jak zauważyliśmy powyżej, grawerowany upominek to idealny pomysł na wyjątkowy upominek. Wyraża osobisty wydźwięk prezentu i jednocześnie pozwala na to, by przekazać dowolny prezent. Z racji tego, że grawer może być zarówno tekstem, jak i obrazkiem, mamy duży wybór. Czasem, kiedy chodzi o prezent na 80 urodziny, niektórzy decydują się na wygrawerowanie drzewa genealogicznego. To z pewnością unikalny prezent, który zapadnie w pamięci obdarowanej takim prezentem osoby na długo, a być może nawet stanie się pamiątką rodzinną.

Poza takim rozwiązaniem można podarować również grawerowane statuetki lub zestawy szklanek, kieliszków czy nawet wykonaną z kryształu karafkę do dobrych alkoholi.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Jaki prezent na ślub od świadkowej?

Bycie świadkową na ślubie to pewnego rodzaju wyróżnienie. Wiąże się z dodatkowymi obowiązkami, jednak przynosi przy tym wiele radości. Będąc świadkową, pojawiają się też pytania, jaki prezent na ślub od świadkowej będzie odpowiedni – czy pasuje dać to, co inni, a może lepiej wybrać wyjątkowy prezent, równie szczególny, co rola, którą się tego dnia odgrywa. W dzisiejszym artykule odpowiadamy na pytanie o to, jaki prezent na ślub od świadkowej będzie najlepszy i na co zwrócić uwagę w trakcie jego poszukiwania.

Złota statuetka spirala z grawerem

Złota statuetka spirala dobrze sprawdzi się z wielu różnych okazji. Pozwoli wyrazić wdzięczność rodzicom jako podziękowanie dla rodziców, ale i podkreśli wyjątkowość tak ważnej chwili, jak kolejny rok małżeństwa, jako prezent na rocznicę ślubu. Polecamy wybór statuetki z grawerem każdemu, kto poszukuje wyjątkowego prezentu, który wyróżni się na tle wielu innych upominków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl