Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na 40 rocznicę ślubu?

Dla rodziców, dla dziadków, dla przyjaciół, ale i dla siebie nawzajem – dla każdego, kto obchodzi właśnie 40. rocznicę ślubu. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem na przyjęciu wyprawionym z tej okazji, czy może sam obchodzisz właśnie rubinową rocznicę ślubu i szukasz prezentu dla ukochanej Ci osoby, chwila ta wymaga celebrowania jej wyjątkowym upominkiem. W dzisiejszym artykule odpowiadamy więc na pytanie, jaki prezent na 40. rocznicę ślubu wybrać i czym kierować się w trakcie jego poszukiwań.

Jaki prezent na 40 rocznicę ślubu?

  1. Grawerowany wazon wykonany z kryształu

Pierwszą propozycją jest grawerowany wazon, który wykonany został z kryształu. Piękny w swym wyglądzie, a przy tym także bardzo wytrzymały. Sprawdzi się na wiele kolejnych lat małżeństwa, służąc jako ozdoba sam w sobie lub spełniając swoją funkcję praktyczną, jaką jest trzymanie w nim kwiatów. To dobry prezent dla tych, którzy kochają kwiaty, a ich dom często wypełniony jest zapachem świeżego bukietu. Grawerowany wazon można podarować wraz z kwiatami, co stanowi świetnie uzupełniające się połączenie z okazji 40. rocznicy ślubu.

  1. Kryształowa karafka z grawerem

Kolejny pomysł to kryształowa karafka z grawerem. Niezwykła, bo dzięki umieszczonemu na niej grawerowi podkreślająca wyjątkowość tak ważnej uroczystości, jak rocznica ślubu. Ponadto bardzo elegancka i dobrze sprawdzająca się jako sposób podawania wysokiej klasy alkoholu. Przydatna przy okazji spotkań rodzinnych lub tych w gronie przyjaciół jako wyrafinowana forma podania wina, whisky lub brandy. Sprawdzi się jako prezent na 40. rocznicę ślubu dla koneserów dobrych alkoholi.

  1. Grawerowana statuetka lub medal

Oto upominek, który na liście prezentów na rocznicę ślubu wciąż zajmuje wysokie pozycje. Chętnie wybierany przez tych, którzy chcą zaskoczyć oryginalnym upominkiem. Dzięki możliwości wygrawerowania dowolnych słów można umieścić na takiej grawerowanej statuetce gratulacje. Prezent ten będzie więc formą nagrody za wspólnie spędzone lata i sposobem wykazania także uznania za przebytą razem drogę jako małżonkowie.

Dlaczego grawerowany prezent to dobre rozwiązanie?

Grawerowany prezent jako prezent na 40. rocznicę ślubu sprawdzi się bardzo dobrze, ponieważ pozwala na spersonalizowanie prezentu i nadanie mu samodzielnie charakteru. Prezent może mieć więc charakter podniosły, kiedy zdecydujemy się na utrzymane w tym tonie życzenia, ale i charakter żartobliwy – wszystko zależy od tego, jakie słowa wygrawerujemy. 

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu

Szukasz z okazji rocznicy ślubu znajomych lub rodziny czegoś, co naprawdę zrobi na nich wrażenie? A może to właśnie wy obchodzicie swoją rocznicę i pragniesz zaskoczyć swoją żonę lub męża? Przygotowaliśmy nasze propozycje – klasycznie piękne, a przy tym oryginalne. Oto pomysł na ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu.

Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu rodziców

Kiedy nasi rodzice obchodzą rocznicę ślubu, to my – jako ich dzieci – w pierwszej kolejności czujemy się w obowiązku, aby podarować im z tej okazji coś wyjątkowego. Zastanawiając się nad tym, co będzie właściwe, a przy tym eleganckie i wyjątkowe, warto wziąć pod uwagę grawerowane prezenty. Ich zalety idealnie wpisują się w tę okoliczność. Oto nasz pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu rodziców. Poniżej propozycje tego, co najlepiej jest kupić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl