Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Jaki prezent na 25 rocznicę ślubu?

Wspólnie spędzone ćwierć wieku to chwila, którą świętuje się z wielką radością. Kiedy obchodzą ją bliskie nam osoby, zależy nam więc na tym, aby wręczony z tej okazji prezent był tym wyjątkowym. Choć czasem trudno jest znaleźć odpowiedni upominek, szczególnie dla osób, które przez tyle lat małżeństwa zdążyły obkupić się we wszystko, co potrzebne, to są jednak takie prezenty, które sprawdzą się przy tej okazji idealnie. Jakie one są i jaki prezent na 25 rocznicę ślubu warto podarować?

Grawerowany prezent na rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu powinien być wyjątkowy i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. A czy są bardziej wyjątkowe prezenty od tych, które tworzone są z myślą o osobach, które mają być nimi obdarowane? Najlepszym rozwiązaniem przy okazji tak ważnych chwil, jak 25. rocznica ślubu, są personalizowane prezenty. Stają się cudowną pamiątką na wiele kolejnych lat, a przy tym przynoszą wiele radości. Widać po nich, że wręczane są prosto z serca.

Takimi prezentami, które dowolnie możemy personalizować, są grawerowane prezenty. Ich urok kryje się w specjalnie dostosowanym grawerze. Może być on umieszczony na prezencie w formie życzeń wielu kolejnych szczęśliwych lat razem, ale i w formie gratulacji – jest bowiem czego gratulować. Ważne jest także to, aby wygrawerować imiona osób, którym ten prezent chcemy podarować, a także krótką informację wskazującą na to, że prezent wręczany jest w ramach 25. rocznicy ślubu.

Pomysły na prezent na 25 rocznicę ślubu

Grawerowana statuetka lub medal

Odpowiedzią na pytanie, jaki prezent na 25 rocznicę ślubu będzie odpowiedni, jest z pewnością grawerowana statuetka. Świetnie współgrała będzie ona ze słowami gratulacjami. Wręczona jako nagroda za trud włożony w małżeństwo i przebytą razem drogę. Dostępna w wielu różnych wersjach, dzięki czemu możliwa do dostosowania do gustu osób, którym zostanie podarowana. Może to być pozłacana statuetka, kryształowa, a także drewniana. Ma ona także różne kształty. 

Jeśli nie statuetka, to także i grawerowany medal będzie dobrym rozwiązaniem. Także sprawdzi się w roli prezentu wręczanego w formie gratulacji. Przy jego wyborze warto ograniczyć liczbę słów do niezbędnego minimum, skupiając się na najważniejszym przekazie.

Kryształowy wazon lub karafka z grawerem

Kolejnymi wartymi uwagi prezentami są kryształowe wazony oraz karafki. Również na nich istnieje możliwość wykonania grawera, a przez to spersonalizowania prezentu. Ponadto są bardzo praktyczne i można wykorzystać je co dzień w domu nie tylko w formie ozdoby. Cenione za unikalny wygląd, trwałość kryształu oraz elegancję.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Jaki prezent na rocznicę ślubu dla rodziców?

Przyszedł czas na kolejną już rocznicę ślubu rodziców, a tobie brakuje pomysłu? W tym roku chciałbyś postawić na coś naprawdę oryginalnego, co zachwyciłoby ich, sprawiając przy tym dużo radości? Mamy dla Ciebie idealne pomysły na rocznicę ślubu dla rodziców. Wiele rozwiązań, które łączy jedno – wszystkie one mają grawer, który czyni je tak wyjątkowymi.

Podziękowania dla rodziców na weselu - co kupić?

Wychowali i wspierali na wielu ważnych etapach w życiu. Także i teraz, kiedy przyszedł czas Waszego ślubu, służyli pomocą. Za wszystko, co dla Was zrobili, warto im podziękować. Z tego względu wiele Par Młodych decyduje się na podziękowania dla rodziców na swoim ślubie. O tym, co w takiej chwili wybrać, piszemy dzisiaj. Oto nasze propozycje na podziękowanie dla rodziców na weselu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl