Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Grawerowany prezent z zegarem

Szklane serce z dużym zegarem to ciekawa statuetka, którą dodatkowo wzbogacono o zegar. Dzięki temu podarowana jako prezent na urodziny czy z innej ważnej okazji, będzie ona upominkiem praktycznym, który nie tylko przekaże ważne życzenia za pomocą wykonanego na niej grawera, ale także pełnić będzie funkcje zegara. Spoglądać więc na nią osoby obdarowane będą często i tym samym często przypominać sobie o tym szczególnym dniu, w którym ją od nas otrzymały.

Grawerowany prezent z zegarem – z okazji jakich uroczystości sprawdzi się najlepiej?

Jak wspominane wyżej, jest to dobry pomysł na prezent na urodziny. Szczególnie pełne urodziny, które świętujemy w wyjątkowy sposób. Podobnie jest z rocznicami, dlatego grawerowany prezent z zegarem w kształcie serca, który wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, będzie odpowiedni jako prezent na rocznicę. Bywa często przekazywany rodzicom przez ich dorosłe dzieci, chcąc tym samym pokazać rodzicom, że dumni są z tak wielu lat ich wspólnego małżeństwa oraz że życzą im kolejnych lat spędzonych w zdrowiu. Życzenia, które chcemy przekazać, mogą zostać wygrawerowane, choćby w wersji skróconej. Tym sposobem rodzice za każdym razem, kiedy spojrzą na szklane serce w celu sprawdzenia godziny, przypomną sobie życzenia miłości i zdrowia.

Z tych samych powodów grawerowany prezent z zegarem wręczany jest jako podziękowanie dla rodziców w momencie zawierania małżeństwa. Kiedy chcemy podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie oraz wsparcie w organizacji wesela, to właśnie tego typu prezenty sprawdzają się najlepiej. Nie przemijają z czasem, lecz przez wiele kolejnych lat budzą wzruszające wspomnienia.

Zalety szklanego serca z dużym zegarem oraz grawerem

Serce wykonane zostało z wysokiej jakości materiału, przez co jest wytrzymałe i na długo utrzymuje swój doskonały wygląd. Podobnie z grawerem, który wykonany został przy pomocy lasera CO2, co gwarantuje nie tylko precyzję wykonanego napisu, ale również gwarancję trwałości grawera. Także sam zegar to dobra jakość, która przekłada się na długi czas jego działania.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Statuetka z grawerem jako prezent dla Twojego klienta

Powodów, by obdarować swojego klienta wyjątkowym prezentem, może być wiele. Dla jednych będzie to sposób wynagrodzenia mu jego lojalności, dla drugich sposób na podziękowanie za długotrwałą współpracę. Tym, co łączyło będzie wiele różnych okazji, będzie chęć sprezentowania czegoś oryginalnego. My proponujemy, aby jako prezent dla Twojego klienta wręczyć statuetkę z grawerem.

Czym różni się statuetka szklana od kryształowej?

Z pozoru bardzo do siebie podobne. Statuetka szklana i kryształowa mogą wydawać nam się podobne. Szczególnie wtedy, kiedy obie są wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a także przedstawione w oryginalnych formach. Są jednak znaczące różnice, które sprawiają, że nie można powiedzieć o nich, że w rzeczywistości są one podobne. O tym, czym różni się statuetka szklana od kryształowej, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl