Grawerowany prezent z zegarem

Szklane serce z dużym zegarem to ciekawa statuetka, którą dodatkowo wzbogacono o zegar. Dzięki temu podarowana jako prezent na urodziny czy z innej ważnej okazji, będzie ona upominkiem praktycznym, który nie tylko przekaże ważne życzenia za pomocą wykonanego na niej grawera, ale także pełnić będzie funkcje zegara. Spoglądać więc na nią osoby obdarowane będą często i tym samym często przypominać sobie o tym szczególnym dniu, w którym ją od nas otrzymały.

Grawerowany prezent z zegarem – z okazji jakich uroczystości sprawdzi się najlepiej?

Jak wspominane wyżej, jest to dobry pomysł na prezent na urodziny. Szczególnie pełne urodziny, które świętujemy w wyjątkowy sposób. Podobnie jest z rocznicami, dlatego grawerowany prezent z zegarem w kształcie serca, który wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, będzie odpowiedni jako prezent na rocznicę. Bywa często przekazywany rodzicom przez ich dorosłe dzieci, chcąc tym samym pokazać rodzicom, że dumni są z tak wielu lat ich wspólnego małżeństwa oraz że życzą im kolejnych lat spędzonych w zdrowiu. Życzenia, które chcemy przekazać, mogą zostać wygrawerowane, choćby w wersji skróconej. Tym sposobem rodzice za każdym razem, kiedy spojrzą na szklane serce w celu sprawdzenia godziny, przypomną sobie życzenia miłości i zdrowia.

Z tych samych powodów grawerowany prezent z zegarem wręczany jest jako podziękowanie dla rodziców w momencie zawierania małżeństwa. Kiedy chcemy podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie oraz wsparcie w organizacji wesela, to właśnie tego typu prezenty sprawdzają się najlepiej. Nie przemijają z czasem, lecz przez wiele kolejnych lat budzą wzruszające wspomnienia.

Zalety szklanego serca z dużym zegarem oraz grawerem

Serce wykonane zostało z wysokiej jakości materiału, przez co jest wytrzymałe i na długo utrzymuje swój doskonały wygląd. Podobnie z grawerem, który wykonany został przy pomocy lasera CO2, co gwarantuje nie tylko precyzję wykonanego napisu, ale również gwarancję trwałości grawera. Także sam zegar to dobra jakość, która przekłada się na długi czas jego działania.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Wyjątkowa grawerowana kryształowa róża

Grawerowana kryształowa róża to prezent, który ofiarować można bliskim z wielu różnych okazji. Za każdym jednak razem będzie ona upominkiem wyjątkowym, prezentującym się po odpakowaniu bardzo elegancko. Pewne jest, że ten, kto zostanie nią przez nas obdarowany, poczuje się zadowolony. Szczególnie ze względu na to, że kryształowa róża z wazonem to prezent grawerowany, a więc tworzony z myślą o konkretnych osobach. Grawer zdradza tym samym, że nie był to upominek wybierany na ostatnią chwilę, ani też nie był przypadkowy. Jeśli więc chcemy kogoś zaskoczyć wyjątkowym pomysłem i wysokiej jakości wykonaniem, to możemy śmiało wybrać właśnie wykonaną z kryształu różę jako formę podziękowań, wyraz miłości lub prezent z ważnej okazji.

Grawerowane serce kryształowe

Grawerowane serce kryształowe to szczególny pomysł na prezent dla bliskich nam osób. W zestawie znajduje się zarówno wykonane z kryształu serce, jak i eleganckie etui w czerwonym kolorze. Osoba obdarowana przez nas takim prezentem może przechowywać go w tym etui wśród ważnych pamiątek, ale i postawić na półce, by móc spoglądać na serce z kryształu każdego dnia. Biorąc pod uwagę to, że wiele osób otrzymuje takie serce na przykład jako prezent na rocznicę ślubu, z pewnością częściej stawiane jest ono w widocznym miejscu. Takie grawerowane serce kryształowe staje się wtedy znakiem wspólnie przeżytych lat i choć przekazane małżeństwu przez osobę trzecią, to budzi emocje szczególnie między mężem a żoną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl