Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!

Promocja! Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień od 100 zł!

Grawerowane serce kryształowe

Grawerowane serce kryształowe to szczególny pomysł na prezent dla bliskich nam osób. W zestawie znajduje się zarówno wykonane z kryształu serce, jak i eleganckie etui w czerwonym kolorze. Osoba obdarowana przez nas takim prezentem może przechowywać go w tym etui wśród ważnych pamiątek, ale i postawić na półce, by móc spoglądać na serce z kryształu każdego dnia. Biorąc pod uwagę to, że wiele osób otrzymuje takie serce na przykład jako prezent na rocznicę ślubu, z pewnością częściej stawiane jest ono w widocznym miejscu. Takie grawerowane serce kryształowe staje się wtedy znakiem wspólnie przeżytych lat i choć przekazane małżeństwu przez osobę trzecią, to budzi emocje szczególnie między mężem a żoną.

Grawerowany prezent z etui – prezent o wyjątkowym charakterze

Grawerowane prezenty mają to do siebie, że zazwyczaj budzą wiele pozytywnych uczuć w obdarowanych nimi osobach. Nie dzieje się to przypadkowo. Jednym z największych zalet bowiem grawerowanych prezentów jest to, że widać po ich od razu, że przygotowywane były z myślą o tych konkretnie osobach. Upominki takie nigdy nie wyglądają na podarowane przypadkowo, lecz zawsze na takie, przy których poszukiwaniu ktoś spędził długi czas.

Grawerowany prezent z etui jest zatem dobrze dobranym zestawem prezentów, które się wzajemnie uzupełniają. Eleganckie etui pozwala na przechowywanie prezentu i jednocześnie jest bardzo dobrym opakowaniem, w którym prezent ten może być swobodnie podarowany. Etui powoduje też, że prezent na dłuższy czas utrzymuje idealny wygląd.

Świetny prezent na urodziny lub prezent na rocznicę ślubu

Grawerowane serce sprawdzi się bardzo dobrze jako prezent na urodziny lub prezent na rocznicę ślubu. W obu przypadkach będziemy mieli możliwość wybrania stosownego tekstu, który zostanie wygrawerowany i który idealnie wpasuje się w daną okoliczność. W przypadku urodzin będą to na pewno życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności – koniecznie wraz z informacją, z okazji których urodzin prezent ten został wręczony. Kryształowe serce, gdy wręczone jest z okazji rocznicy ślubu, może zawierać nie tylko życzenia kolejnych wspólnych lat, ale i gratulacje za te, które już wspólnie bliskie nam małżeństwo przeżyło.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, która wymaga równe wyjątkowego jej świętowania. Kiedy obchodzą ją nasi rodzice, zależy nam na tym, aby przygotować dla nich szczególny prezent. Zebraliśmy więc propozycje idealnie sprawdzające się w tej roli. Oto grawerowane prezenty, którym warto się dobrze przyjrzeć. Zachęcamy do ich sprawdzenia.

Szklane serca z zegarem i grawerem na prezent

Serce to symbol miłości, który wręczamy bliskim nam osobom z wielu różnych okazji. Wybierając jednak szklane serce z grawerem, mamy pewność, że będzie ono maksymalnie wyjątkowe. Dobór właściwych słów, które umieścimy na prezencie, uczyni z niego cudowną pamiątkę. My przygotowaliśmy szczególną propozycję serc. Oto szklane serca z zegarem i grawerem na prezent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl