Grawerowane serce kryształowe

Grawerowane serce kryształowe to szczególny pomysł na prezent dla bliskich nam osób. W zestawie znajduje się zarówno wykonane z kryształu serce, jak i eleganckie etui w czerwonym kolorze. Osoba obdarowana przez nas takim prezentem może przechowywać go w tym etui wśród ważnych pamiątek, ale i postawić na półce, by móc spoglądać na serce z kryształu każdego dnia. Biorąc pod uwagę to, że wiele osób otrzymuje takie serce na przykład jako prezent na rocznicę ślubu, z pewnością częściej stawiane jest ono w widocznym miejscu. Takie grawerowane serce kryształowe staje się wtedy znakiem wspólnie przeżytych lat i choć przekazane małżeństwu przez osobę trzecią, to budzi emocje szczególnie między mężem a żoną.

Grawerowany prezent z etui – prezent o wyjątkowym charakterze

Grawerowane prezenty mają to do siebie, że zazwyczaj budzą wiele pozytywnych uczuć w obdarowanych nimi osobach. Nie dzieje się to przypadkowo. Jednym z największych zalet bowiem grawerowanych prezentów jest to, że widać po ich od razu, że przygotowywane były z myślą o tych konkretnie osobach. Upominki takie nigdy nie wyglądają na podarowane przypadkowo, lecz zawsze na takie, przy których poszukiwaniu ktoś spędził długi czas.

Grawerowany prezent z etui jest zatem dobrze dobranym zestawem prezentów, które się wzajemnie uzupełniają. Eleganckie etui pozwala na przechowywanie prezentu i jednocześnie jest bardzo dobrym opakowaniem, w którym prezent ten może być swobodnie podarowany. Etui powoduje też, że prezent na dłuższy czas utrzymuje idealny wygląd.

Świetny prezent na urodziny lub prezent na rocznicę ślubu

Grawerowane serce sprawdzi się bardzo dobrze jako prezent na urodziny lub prezent na rocznicę ślubu. W obu przypadkach będziemy mieli możliwość wybrania stosownego tekstu, który zostanie wygrawerowany i który idealnie wpasuje się w daną okoliczność. W przypadku urodzin będą to na pewno życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności – koniecznie wraz z informacją, z okazji których urodzin prezent ten został wręczony. Kryształowe serce, gdy wręczone jest z okazji rocznicy ślubu, może zawierać nie tylko życzenia kolejnych wspólnych lat, ale i gratulacje za te, które już wspólnie bliskie nam małżeństwo przeżyło.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Jaki prezent na dzień nauczyciela?

Najbardziej standardowy prezent na dzień nauczyciela to zazwyczaj kwiaty. Te jednak szybko więdną, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Dlatego chcąc zrobić ulubionemu nauczycielowi niespodziankę, warto postawić na coś trwałego, co nie zwiędnie i nie straci na uroku po niedługim czasie od jego podarowania. Dla nas ważne jest również to, aby był to wyjątkowy prezent, ukazujący włożone w niego serce. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładami.

Jaki prezent na parapetówkę?

Wybierasz się na imprezę i nie wiesz, jaki prezent na parapetówkę będzie odpowiedni? Wiele jest okazji, z których przyjęcia urządzamy, jednak są takie prezenty, które możemy śmiało nazwać jednocześnie uniwersalnymi i wyjątkowymi. Czy to naprawdę możliwe? Oczywiście, że tak! Za prezent dość uniwersalny, który wręczamy osobom, które znamy mniej lub nawet lepiej, uważa się ekskluzywny alkohol. Dlatego łącząc go z kryształową karafką lub wysokiej jakości szklankami, uzyskujemy komplet, który wciąż jest uniwersalny, bo pasuje dla każdego, lecz przy tym spełnia się jako wyjątkowy prezent na każdą okazję.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl