Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Grawerowana złota statuetka w kształcie serca z etui

Podziękowanie dla rodziców, które wręczane jest zazwyczaj w trakcie wesela, to szczególny moment. Warto dla tej chwili znaleźć równie wyjątkowy prezent, który ucieszy rodziców i pozwoli podkreślić doniosłość tej uroczystości. Z tego względu my polecamy grawerowany prezent, który idealnie dopasować można do swoich rodziców, a przy tym uczynić z niego pamiątkę na wiele kolejnych lat.

Grawerowana statuetka serce – idealne podziękowanie dla rodziców

Grawerowana złota statuetka w kształcie serca z etui to doskonały wybór. Prezentuje się bardzo elegancko, dzięki czemu jest świetnie dopasowana do tak szczególnej uroczystości. Z pewnością odzwierciedla wdzięczność, którą chcemy w tej chwili okazać. Podziękowanie dla rodziców nie ogranicza się bowiem tylko do pomocy przy organizacji wesela, ale sięga wszystkich tych lat, które rodzice poświęcili na wychowanie nas. Podziękowanie za trud wychowania, jak również zdarza się określać podziękowanie dla rodziców, powinno być wyjątkowe.

Dobrze sprawdzi się w tej roli właśnie grawerowana statuetka. Z jednej strony będzie ona pamiątką tak ważnej dla każdego rodzica chwili, ponieważ dzięki swojej wysokiej jakości wykonania dobrze prezentować się będzie przez wiele kolejnych lat. Z drugiej strony będzie wyrażeniem wszystkich związanych z podziękowaniami uczuć. Statuetka serce to dobry wybór dla każdego, kto poszukuje wyjątkowego prezentu, który zrobi dobre wrażenie, a jednocześnie pozwoli wyrazić wdzięczność.

Wyjątkowy grawerowany prezent z etui

Statuetka serce to grawerowany prezent, które wyjątkowość opiera się również na wykonaniu grawera. To dzięki niemu zawrzeć na prezencie możemy także datę ślubu oraz imiona rodziców lub Pary Młodej, czyniąc ten prezent jeszcze bardziej szczególnym. Taka personalizacja prezentu sprawdza się doskonale, ponieważ to właśnie dzięki niej nadajemy statuetce wyjątkowości.

Warto zwrócić uwagę na to, że nie tylko sama statuetka ma możliwość umieszczenia na niej grawera, ale również etui. Wygrawerować na nim możemy o wiele więcej słów, które chcemy rodzicom przekazać, a nawet zdecydować się na tak oryginalne rozwiązanie, jakim jest grawer wspólnego zdjęcia. Taki prezent z etui będzie też świetnie nadawał się już do wręczenia bez konieczności jego pakowania w dodatkowy papier ozdobny lub torebki. Prezentował się będzie estetycznie zarówno w chwili ślubu, jak i później, kiedy znajdzie się już w domu rodziców.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Jakie prezent na walentynki dla dziewczyny 2020

Walentynki to dzień zakochanych, kiedy to miłość do drugiej osoby pragniemy jeszcze silniej zaakcentować. Kiedy na co dzień czasu niezbyt wiele i uczucia potrafią nam umykać, to tego właśnie dnia warto zatrzymać się na moment, skupić na miłości i spędzić miło czas. Dobrym tego wszystkiego uzupełnieniem będzie właściwie dobrany prezent. Dziś podpowiadamy, jaki prezent na walentynki dla dziewczyny 2020 będzie najlepiej wręczyć. Co jest modne w tym roku?

Karafka z grawerem, czyli prezent na Dzień Dziadka 2020

Prezent na Dzień Dziadka 2020 powinien być wyjątkowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tym, którzy w tym roku pragną zrobić swojemu dziadkowi szczególną niespodziankę, przygotowaliśmy naszą propozycję prezentu. Oto kryształowe karafki, które zdobywają serca! Przeczytaj więcej o tym, dlaczego karafka z grawerem to idealny prezent na Dzień Dziadka 2020.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl