Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Grawerowana karafka Bohemia Pyramid

Grawerowana karafka Bohemia Pyramid prezentuje się bardzo wyjątkowo, co czyni ją świetnym pomysłem na prezent dla rodziców z okazji ich rocznicy lub w ramach podziękowania. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ciekawy kształt karafki, który sprawia, że wyróżnia się ona spośród wielu innych karafek. Będzie dobrym prezentem dla osób, które lubią dostawać prezenty nieszablonowe i jednocześnie również i dla tych, którzy są miłośnikami dobrych trunków.

Czy grawerowana karafka jako prezent na ślub to dobry pomysł

Zdecydowanie można powiedzieć, żegrawerowana karafka Bohemia Pyramid będzie z okazji ślubu prezentem bardzo dobrze wybranym. Wiele osób dla Młodej Pary stara się znaleźć prezenty, które zostaną z nimi na długie lata, a w tym przypadku możemy być pewni, że wykonana z wysokiej jakości kryształu karafka nie tylko odporna będzie na upływ czasu, ale również stanie się cudowną pamiątką. Dla wielu Młodych Par przypominać będzie ona moment ich ślubu, co przy obchodzeniu rocznicy ślubu po kilku latach być może stanie się nawet powodem głębokiego wzruszenia.

Wyjątkowość tej karafki to zarówno kształt, jak i możliwość wykonania grawera. To on właśnie przywoływać będzie wraz z upływem czasu wspomnienia i budzić do życia przeżyte wcześniej chwile. Wygrawerowane mogą być zarówno życzenia dla Pary Młodej, w których życzyć będziemy wielu szczęśliwych lat, spędzonych w miłości, jak również imiona Nowożeńców i data ich ślubu.

Część osób wybiera grawerowaną karafkę na podziękowanie dla rodziców, które przekazywane jest w trakcie wesela lub przyjęcia już po odbytym ślubie. Jest ono wyrazem wdzięczności za lata spędzone na ich wychowaniu oraz za trud włożony niejednokrotnie w pomoc przy organizacji wesela. Grawerowana karafka jest prezentem bardzo eleganckim, który świetnie nada się na take wyjątkowe, często powodujące łzy wzruszenia chwile. Będzie dobra w duecie z butelką wysokiej jakości wina i stanie się oryginalnym prezentem, który przekazany zostanie w ramach podziękowań.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Statuetka z grawerem jako prezent dla Twojego klienta

Powodów, by obdarować swojego klienta wyjątkowym prezentem, może być wiele. Dla jednych będzie to sposób wynagrodzenia mu jego lojalności, dla drugich sposób na podziękowanie za długotrwałą współpracę. Tym, co łączyło będzie wiele różnych okazji, będzie chęć sprezentowania czegoś oryginalnego. My proponujemy, aby jako prezent dla Twojego klienta wręczyć statuetkę z grawerem.

Czym różni się statuetka szklana od kryształowej?

Z pozoru bardzo do siebie podobne. Statuetka szklana i kryształowa mogą wydawać nam się podobne. Szczególnie wtedy, kiedy obie są wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a także przedstawione w oryginalnych formach. Są jednak znaczące różnice, które sprawiają, że nie można powiedzieć o nich, że w rzeczywistości są one podobne. O tym, czym różni się statuetka szklana od kryształowej, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl