Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Dzień Dziadka zobacz kilka nowych propozycji na prezentów
Dzień Dziadka zobacz kilka nowych propozycji na prezentów

Dziadek jest bardzo ważnym mężczyzną w życiu każdego dziecka. Nie bez powodu jego dobrotliwy i życzliwy wizerunek znajduje się w wieku filmach i baśniach dla dzieci. Każdy dziadek to prawdziwy bohater, to właśnie on miał wielki wpływ na ukształtowanie rodzica, wsparcie go na każdym etapie życia, a na koniec również na uśmiech jego wnuków. Bez względu na to czy dziadek jest częścią rodziny wielopokoleniowej, który ma codziennie bezpośredni wpływ na całą rodzinę i pomoc w wychowaniu wnuka czy jest słodkim czasem spotykanym na święta  - bez wątpienia ten starszy pogodny dżentelmen to wyjątkowy i kochany członek rodziny. W styczniu każdy dziadek  obchodzi swoje wielkie święto. To idealny moment, by wyrazić swoja miłość i wdzięczność do dziadka. Karafki od zawsze cieszą się wielką popularnością i są uznawane za bardzo gustowny i elegancki prezent pełniący funkcje zarówno sentymentalną jak i funkcjonalną. Piękna karafka jest nie tylko prawdziwą ucztą dla oczu, ale również dla podniebienia - wszak wiadomo  nie od dziś, że każdy napój smakuje lepiej z wyjątkowego naczynia. Karafka może być jeszcze bardziej znacząca i symboliczna, jeśli będzie miała określony kształt i wyjątkowy grawer z dedykacją od serca - wówczas dodatkowo, ilekroć dziadek spojrzy na karafkę będzie mógł przeczytać jak ważny jest dla wnuka. 

Poniższe karafki są propozycja idealnego prezentu na Dzień Dziadka. Każda karafka jest wykonana ze szkła, a grawer wykonany jest laserem CO2. Każdy produkt to gwarancja najwyższej jakości. Składając zamówienie należy spersonalizować prezent, określając wybór koloru i rozmiaru, jak i obrazek/napis który ma być na karafce. Można się zdecydować na sam tekst i grafikę, jak i fotografie - może dziadka z uśmiechniętym wnukiem? Każdy produkt ma wiele różnych szablonów do wyboru, jednak bez problemu jest możliwość dostosowania zamówienia pod swój projekt i wymagania.  

[product id="1775, 608, 612, 1168"]

Karafka serce z grawerem

Szczególnie polecanym wariantem jest karafka w kształcie serca z gustownym korkiem i światłami LED. Pięknie wygląda na każdej półce, zwłaszcza kiedy świeci w ciemności i podświetla wygrawerowaną dedykacje lub wspólną fotografię. Do wyboru eleganckie kolory: biały, złoty i srebrny. Proponowany prezent to zestaw pięknej karafki z 6 kieliszkami. Ten produkt to klasa i elegancja w najczystszej postaci.

[product id="1775, 1780, 1770, 1765"]

Karafka z  grawerem w  eleganckim etui

Dziadek najpierw zobaczy eleganckie etui wykonane z najwyższą jakością, a potem karafkę, ze szkła z efektywnymi zdobieniami i wyjątkowym kształcie. Karafka ma duża pojemność, bo aż 500 ml i jest zabezpieczona gustownym szklanym korkiem, który zagwarantuje odpowiednie zabezpieczenie trunków na najwyższym poziomie.

Idealny pomysł na idealny prezent. Karafka o niepowtarzanym kształcie i  życzeniach od serca w zestawie z kieliszkami. Do prezentu również jest dołączone specjalnie etui, na którym również jest możliwość wygrawerowania swojej dedykacji dla ukochanego dziadka. 

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl