Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Drewniane serce z grawerem to idealny prezent na Dzień Babci 2020

Dzień Babci już niedługo, a wraz z nim chęć podarowania swojej babci czegoś wyjątkowego. W tym roku 2020 postaw na drewniane serce z grawerem, które nie tylko doskonale się prezentuje, ale też pozwala wyrazić wszystko to, co czujesz. Sprawdź, dlaczego warto je wybrać.

Wyjątkowy prezent na Dzień Babci 2020

Wręczane co roku kwiaty lub czekolady mogą się znudzić. Nic dziwnego, że w 2020 szukasz czegoś nietypowego, co dobrze nadawałoby się na Dzień Babci. Nie ma lepszego wyboru pod kątem oryginalności upominku od grawerowanych prezentów. Grawer działa magicznie, bo daje możliwość wygrawerowania wszystkiego tego, co tylko nam się zamarzy. To właśnie w ten sposób prezent z grawerem uznawany jest za wyjątkowy prezent na równie wyjątkowe okazje.

Wykonywany może być on z wielu różnych materiałów. Drewna, kryształu czy szkła. W przypadku statuetki, o której chcemy napisać więcej, jest to drewno – materiał naturalny, pięknie prezentujący się w różnych formach. Lekki, a przy tym również trwały. Odpowiednio pielęgnowany służył będzie przez długi czas od chwili jego podarowania.

[product search="drewniane serce" limit="12" slider="true" onlyAvailable="true"]

Drewniane serce z grawerem

Prezent na Dzień Babci w postaci drewnianego serca z grawerem to strzał w dziesiątkę. Serce niemal natychmiast kojarzy nam się z miłością, uczuciem, które chcemy wyrazić. Najlepszym uzupełnieniem tego przekazu są słowa, które znajdowały się będą na drewnianym sercu. To one sprawiają, że to idealny prezent, bo tworzony z myślą o osobie, której zostanie podarowany.

Wybierając słowa, które wygrawerujemy, kierujmy się tym, co chcemy z okazji Dnia Babci jej przekazać. Przydatne okażą się przykładowe teksty, które służyć mogą jako inspiracja. Zawsze jednak warto dodać coś od siebie, choćby swoje własne imię, gdy podpisywać życzenia będziemy słowami „Twój wnuk” lub „Twoja wnuczka”.

Drewniane serce z grawerem dostępne jest również w połączeniu z niedużym zegarkiem. W ten sposób serce nie tylko jest elementem dekoracyjnym, ale pełni określone funkcje. Postawione w dobrze widocznym miejscu wskazuje, która jest godzina. Każda babcia będzie czuła się zadowolona z takiego upominku, który przypominać jej będzie na każdym kroku o miłości wnucząt.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Karafka z grawerem, czyli prezent na Dzień Dziadka 2020

Prezent na Dzień Dziadka 2020 powinien być wyjątkowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tym, którzy w tym roku pragną zrobić swojemu dziadkowi szczególną niespodziankę, przygotowaliśmy naszą propozycję prezentu. Oto kryształowe karafki, które zdobywają serca! Przeczytaj więcej o tym, dlaczego karafka z grawerem to idealny prezent na Dzień Dziadka 2020.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl