Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Co na prezent 40 urodziny?

Choć urodziny obchodzimy co roku, to bywają takie, które zwracają naszą uwagę bardziej od innych. Są to okrągłe urodziny, z okazji których częściej urządzamy przyjęcia i zapraszamy bliskie nam osoby do wspólnego świętowania. To też dobry moment na to, aby podarować znajomej nam osobie wyjątkowy prezent urodzinowy. O tym, co na prezent na 40 urodziny sprawdzi się najlepiej oraz czym kierować się w trakcie jego poszukiwania, piszemy w dzisiejszym artykule.

Jaki powinien być prezent na 40 urodziny?

Z racji tego, że 40. urodziny to szczególny moment, to taki też powinien być prezent, który z tej okazji wręczymy. Zastanawiając się więc nad tym, jaki prezent na 40. urodziny wręczyć, warto kierować się tym, aby upominek sprawił obdarowanej nim osobie wiele radości, a przy tym był pamiątką, która przypominała będzie o tym wyjątkowym dniu. Ze względu na możliwość swobodnej personalizacji prezentów z grawerem, my polecamy wybór właśnie grawerowanego prezentu na 40. urodziny.

Do wyboru jest wiele różnych prezentów. Łączy je wszystkie grawer, który na danym upominku wykonamy. Niektóre z nich dają nam możliwość wykonania grawera na eleganckim etui, w którym są one wręczane, tak jest w przypadku poszczególnych grawerowanych statuetek. Inne upominki, jak chociażby karafki z grawerem, mają grawer umieszczony bezpośrednio na nich. Dzięki temu mogą na co dzień ozdabiać dom, codziennie przywołując miłe wspomnienia.

Nasze propozycje tego, co na prezent 40 urodziny kupić

Grawerowana karafka jak prezent na urodziny

Dobrym, bo eleganckim i o praktycznym zastosowaniu, prezentem będzie grawerowana karafka. Prezentuje się niezwykle wyjątkowo, przez co stanowi idealny pomysł tego, co kupić na prezent na 40 urodziny. Dzięki wygrawerowaniu na nim spersonalizowanego tekstu staje się ponadto pamiątką na wiele kolejnych lat. Z pewnością nie będzie nietrafionym prezentem, lecz znajdzie zastosowanie u każdego, kto chętnie zaprasza do siebie gości lub jest miłośnikiem wysokiej klasy alkoholi. 

Statuetka z grawerem to dobry pomysł na prezent!

Ciekawym i oryginalnym z kolei pomysłem jest statuetka z grawerem. Może ona mieć różne kształty, np. serca lub róży, dzięki czemu będziemy mieli możliwość dopasowania jej do indywidualnej sytuacji. Będzie pamiątką oraz ozdobą, która szczególnie doceniona zostanie przez sentymentalne osoby.

Wazon wykonany z kryształów Bohemia

Kryształowy wazon z grawerem to dobry pomysł nie tylko dla miłośników kwiatów. Na co dzień wazon sprawdzi się jako ozdoba, a w chwili, gdy obdarowana nim osoba otrzyma bukiet kwiatów będzie on miał również swoje zastosowanie w praktyce. Warto zwrócić uwagę na to, że wazon wykonywany jest z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. 

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Statuetka z grawerem jako prezent dla Twojego klienta

Powodów, by obdarować swojego klienta wyjątkowym prezentem, może być wiele. Dla jednych będzie to sposób wynagrodzenia mu jego lojalności, dla drugich sposób na podziękowanie za długotrwałą współpracę. Tym, co łączyło będzie wiele różnych okazji, będzie chęć sprezentowania czegoś oryginalnego. My proponujemy, aby jako prezent dla Twojego klienta wręczyć statuetkę z grawerem.

Czym różni się statuetka szklana od kryształowej?

Z pozoru bardzo do siebie podobne. Statuetka szklana i kryształowa mogą wydawać nam się podobne. Szczególnie wtedy, kiedy obie są wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a także przedstawione w oryginalnych formach. Są jednak znaczące różnice, które sprawiają, że nie można powiedzieć o nich, że w rzeczywistości są one podobne. O tym, czym różni się statuetka szklana od kryształowej, piszemy w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl