Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Wyjątkowy prezent na 25 urodziny. Lista TOP4 produktów z naszego sklepu.
Wyjątkowy prezent na 25 urodziny. Lista TOP4 produktów z naszego sklepu.

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego, stąd wypada świętować go unikatowy sposób. Tym bardziej 25 urodziny, które świadczą o pewnej dojrzałości i nadal młodym wieku. Dlatego prezent dla 25 latka powinien być ważny, przede wszystkim dla obdarowanego. To prezent, który powinien kojarzyć się z obchodzonym ćwierćwieczem. Postanowiliśmy przedstawić najciekawsze propozycje prezentowe na 25 urodziny, które znajdziesz w naszym sklepie. O to nasze TOP4. Zapraszamy do lektury!

Jaki prezent wybrać na 25 urodziny?

Często wybierając prezent, zależy Ci, by sprawić komuś niespodziankę, uśmiech na twarzy i wywołać szczęście. Najłatwiej jest, gdy dobrze znasz tę osobę. Wtedy wiesz, jakie ma zainteresowania. Dzięki temu możesz dobrać upominek zgodny z jej hobby. Jeżeli kolekcjonuje, jakieś rzeczy to kup kolejny element tej kolekcji. Prezent na pewno będzie trafiony. 

Jeżeli osoba obdarowywana nie lubi drobnostek, które później kurzyć się będą jej na półce, to kup praktyczny prezent dający pożytek. Mężczyzna na pewno zadowoli się z konkretnego gadżetu, który ułatwi mu wykonywanie codziennych obowiązków. 

Inny pomysł? Spróbuj trafić w gust po pracy, jaką wykonuje. Wtedy będzie mógł wykorzystać upominek w swoim zawodzie, a dodatkowo będzie mu sprawiał uśmiech na twarzy, gdy pomyśli, że to prezent od Ciebie!

Kupując prezent, pamiętaj, żeby zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem. Upominki na ostatnią chwilę bywają kupowane pośpiechu i zazwyczaj nie są przemyślane. Dlatego może zdarzyć się sytuacja, że podarek nie będzie trafiony. Co nigdy nie jest miłym uczuciem zarówno dla osoby przyjmującej prezent, jak i wręczającej. Zwróć uwagę również na estetyczne zapakowanie całości, ponieważ to też ma olbrzymie znaczenie, jeśli chodzi o efekt końcowy. Przecież zależy Ci, by osoba zrobiła "Wow!" - wtedy wiesz, że trafiłeś! 

Ważne, by prezent niósł pozytywną energię. Ma się miło kojarzyć i być źródłem dobrych wspomnień. 

[product id="796,790,693,656"]

TOP 4 prezentów z naszego sklepu

Przejdźmy do najważniejszego, jaki prezent wybrać dla osoby obchodzącej 25 urodziny? Zebraliśmy kilka propozycji, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Wszystkie z naszych opcji dotyczą estetycznej, wyjątkowej karafki. To prezent unikatowy, który właściwie przyozdobi kolekcję szkła w każdym domu. 

  • Pierwszą opcją jest duża, piękna karafka do whiskey, którą możesz w wyjątkowy sposób wygrawerować. Przechowywanie alkoholu w pięknym naczyniu zawsze robi wrażenie, zwłaszcza gdy wyjmujesz ją z barku i stawiasz na stół. Karafka ma klasyczną pojemność 700 ml, dzięki czemu wlejesz do niej standardową butelkę whiskey 0,7L. 
  • Kolejną wartą uwagi możliwością jest pękata karafka również z możliwością wyjątkowego grawera. Proces grawerowania odbywa się laserem CO2, dzięki czemu całość jest bardzo trwała. Na zawsze będzie przypominać o tym ważnym dniu. 
  • Wybierz karafkę z grawerem ze szprosami, a osoba, której ją wręczysz, poczuje się doceniona. To produkt piękny, z klasą, odpowiedni jakościowo i dobrze prezentujący się w zastawie. Model o pojemności 500 ml.
  • Nasze zestawienie zamyka karafka z grawerem o wysokości 260 mm. Oryginalny wygląd sprawi, że będzie wyróżniać się wśród trunków stojących na stole.

Nie zwlekaj z wyborem prezentu. Po otrzymaniu takiego upominku 25-latek na pewno będzie zadowolony.

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl