Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego sklep@dekoprint.pl +48 796 111 555

Skontaktuj się!
Sentymentalny prezent dla przyjaciółki - przedstawiamy kilka propozycji.
Sentymentalny prezent dla przyjaciółki - przedstawiamy kilka propozycji.

Nic tak nie cieszy osoby obdarowywanej jak dobrze przemyślany spersonalizowany prezent. Dzięki temu wiadomo, że naprawdę głowiliśmy się nad tym jaki prezent wybrać, znamy przyjaciółkę i wiemy co wpadnie w jej gust. To robi dużo lepsze wrażenie, niż nawet najpiękniejszy, ale kupiony na szybko upominek z popularnej sieciówki. Oto kilka propozycji prezentów, które sprawią przyjaciółce przyjemność.

Pamiątka, która przetrwa próbę czasu

Zapewne każdy ma w kolekcji swoich drobiazgów; biżuterii czy innych drobnych ozdób, upominki, których pochodzenia nie pamięta. Z bardzo prostego powodu - nie były one zindywidualizowane. Świetnym pomysłem na upominek dla bliskiej osoby jest kryształ z wygrawerowanym napisem. Jest to przepiękna ozdoba lecz jeśli chce się nadać jej bardziej praktycznego charakteru, można wybrać zegar kryształowy. Istnieje możliwość wybrania koloru graweru; złoty, srebrny lub biały, podświetlenia ledowego - dwie podstawki, trzy podstawki lub brak podświetlenia. Chcąc dodać jeszcze więcej elegancji kryształowemu zegarowi można wybrać grawer od środka lub od zewnątrz.

[product id="736, 696, 547, 546" limit="4" onlyAvailable="true"]

Symbol wierności i lojalności

Czy wiesz, że łabędzie to jedne z najbardziej lojalnych zwierząt na świecie? Naukowcy twierdzą, że zdecydowana większość tych ptaków dobiera się w pary i jest ze sobą aż do śmierci! Trzeba przyznać, ciężko o lepszy symbol wierności i przyjaźni niż właśnie stylowy, kryształowe łabędzie.Wykonane z troską o najdrobniejsze szczegóły, kryształowe łabędzie dostępne są ze złotym lub srebrnym laminatem. Wybierając ten produkt, otrzyma się zestaw dwóch, przepięknych łabędzi, zapakowanych w eleganckie opakowanie, wprost idealne na prezent.

Kryształowe serce lub łezka

Szukając prostego lecz w pełni eleganckiego symbolu przyjaźni do ofiarowania najbliższej przyjaciółce warto zastanowić się nad grawerowanym kryształem w kształcie łezki lub też kryształem w kształcie serca. Oba te upominki mają możliwość dodania graweru w kolorze złotym, srebrnym lub białym, a także grawera od wewnątrz lub zewnątrz eleganckiego etui. Oczywiście z dodatkowego napisu na etui można również zrezygnować i postawić wyłącznie na bardzo dopracowane, kryształowe upominki. Zarówno kryształ w kształcie serca jak i w kształcie łezki może być dodatkowo podświetlany, w tym celu składając zamówienie należy zaznaczyć "tak" przy rubryczce dotyczącej podświetlenia LED. Zastanawiając się nad odpowiednim napisem, który zostanie wygrawerowany na krysztale, można skorzystać z własnej wyobraźni i zamówić wybrany przez siebie tekst albo też skorzystać z wielu kreatywnych propozycji, znajdujących się na stronie dekoprint.pl.

Decydując się na eleganckie, kryształowe upominki dla przyjaciółki, możesz dać ponieść się fantazji i nie przejmować kosztami. Co niezwykłe - pomimo wysokiej jakości wykonania i eleganckiego opakowania, ceny są niskie a wysyłka bardzo szybka. Tak zindywidualizowany, dopracowany i przepięknie opakowany upominek sprawi ogromną przyjemność najbliższej przyjaciółce, co więcej, będzie mogła przechowywać go w widocznym miejscu swojego mieszkania jako piękną ozdobę i wspominać waszą przyjaźń za każdym razem, gdy tylko spojrzy w jego kierunku.

796-111-555 lub sklep@dekoprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl