Dekoprint.pl
Inne informacje

Projekty

Ze względu na wymagania Klientów Sklep internetowy wysyła za pośrednictwem poczty elektronicznej projekty w postaci obrazów JPG - ustalamy to sami chyba że klient wyraźnie zaznaczy że koniecznie chce otrzymać projekt przed realizacją. Zamawiając produkt personalizowany masz prawo do JEDNEGO projektu GRATIS oraz JEDNEJ poprawki tego projektu. Dalsze zmiany są dodatkowo płatne - 20 zł za każdy projekt, dlatego dobrze jest od razu jasno określić swoje wymagania. Dla jasności - 99% klientów nic nie dopłaca. To bardzo rzadkie przypadki, jednak zgodnie z prawem musimy o tym poinformować.


Baterie

W cenie sprzedawanych produktów nie ma baterii. 


Cięcie i grawerowanie laserem 

W wypadku produktów wykonywaną techniką cięcia i grawerowania laserem zastrzegamy sobie prawo do przebarwień krawędzi cięcia i grawerowania powstających na skutek wypalania lub cięcia wiązką lasera.


Złocenia i srebrzenia

W wypadku produktów grawerowanych a następnie złoconych lub srebrzonych farbą, obowiązuje ścisły zakaz mycia miejsca grawerowania i złocenia wodą, a już tym bardziej detergentami. Przedmiot czyścimy suchą szmatką delikatnie pocierając i tym samym usuwając brud, tłuszcz czy odciski palców.


Szkła i kryształy

W wypadku produktów wykonanych ze szkła i kryształu zastrzegamy możliwość wystąpienia bąbelków powietrza w środku produktu, rysek na materiale oraz drobnej różnicy w wymiarach +/- 10%. Są to rzeczy wykonywane ręcznie dlatego nie da się wykluczyć ich wystąpienia. To samo dotyczy odprysków od grawerowanego tekstu lub grafiki - to normalne - może ale nie musi wystąpić. 


Ozdoby do zdjęć

Wszelkie ozdoby, koraliki, kwiaty sztuczne, prawdziwe itp. są tylko i wyłącznie dekoracjami do zdjęć i nie stanowią kompletu z sprzedawanym przedmiotem - nie są również na sprzedaż, chyba że w opisie produktu napisano inaczej. 


Logo

Każdy ze sprzedawanych produktów może(ale nie musi) być sygnowany logo producenta wraz z adresem strony internetowej.

Dlaczego warto?

Dlaczego my?
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium