Szybka wiadomość :)

Odpowiemy w ciągu 24h roboczych.

Skontaktuj się!
Inne informacje

Projekty

Ze względu na wymagania Klientów Sklep internetowy wysyła za pośrednictwem poczty elektronicznej projekty w postaci obrazów JPG (przy zaproszeniach i kartach zawsze, przy statuetkach tylko gdy jest dużo wymagań/zmian, przy pozostałych produktach ustalamy to sami). Zamawiając produkt personalizowany masz prawo do JEDNEGO projektu GRATIS oraz JEDNEJ poprawki tego projektu. Dalsze zmiany są dodatkowo płatne - 20 zł za każdy projekt, dlatego dobrze jest od razu jasno określić swoje wymagania. Dla jasności - 98% klientów nic nie dopłaca. To bardzo rzadkie przypadki, jednak zgodnie z prawem musimy o tym poinformować.


Składy tekstu

Przy zamówieniu zaproszeń lub kartek świątecznych przysługują Ci 2 składy tekstu - oznacza to że można mieć 2 różne teksty w jednym zamówieniu (np. 1 na ślub i wesele a drugi na sam ślub). Dodatkowe składy są płatne 20 zł za skład. Dla jasności - 98% klientów nic nie dopłaca. To bardzo rzadkie przypadki, jednak zgodnie z prawem musimy o tym poinformować.


Cięcie i grawerowanie laserem 

W wypadku produktów wykonywaną techniką cięcia i grawerowania laserem zastrzegamy sobie prawo do przebarwień krawędzi cięcia i grawerowania powstających na skutek wypalania lub cięcia wiązką lasera.


Złocenia i srebrzenia

W wypadku produktów grawerowanych a następnie złoconych lub srebrzonych farbą, obowiązuje ścisły zakaz mycia miejsca grawerowania i złocenia wodą, a już tym bardziej detergentami. Przedmiot czyścimy suchą szmatką delikatnie pocierając i tym samym usuwając brud, tłuszcz czy odciski palców.


Szkła i kryształy

W wypadku produktów wykonanych ze szkła i kryształu zastrzegamy możliwość wystąpienia bąbelków powietrza w środku produktu, rysek na materiale oraz drobnej różnicy w wymiarach +/- 10%. Są to rzeczy wykonywane ręcznie dlatego nie da się wykluczyć ich wystąpienia. To samo dotyczy odprysków od grawerowanego tekstu lub grafiki - to normalne - może ale nie musi wystąpić. 


Ozdoby do zdjęć

Wszelkie ozdoby, koraliki, kwiaty sztuczne, prawdziwe itp. są tylko i wyłącznie dekoracjami do zdjęć i nie stanowią kompletu z sprzedawanym przedmiotem - nie są również na sprzedaż, chyba że w opisie produktu napisano inaczej. 


Logo

Każdy ze sprzedawanych produktów może(ale nie musi) być sygnowany logo producenta wraz z adresem strony internetowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl