Grawerowany prezent z zegarem

Szklane serce z dużym zegarem to ciekawa statuetka, którą dodatkowo wzbogacono o zegar. Dzięki temu podarowana jako prezent na urodziny czy z innej ważnej okazji, będzie ona upominkiem praktycznym, który nie tylko przekaże ważne życzenia za pomocą wykonanego na niej grawera, ale także pełnić będzie funkcje zegara. Spoglądać więc na nią osoby obdarowane będą często i tym samym często przypominać sobie o tym szczególnym dniu, w którym ją od nas otrzymały.

Grawerowany prezent z zegarem – z okazji jakich uroczystości sprawdzi się najlepiej?

Jak wspominane wyżej, jest to dobry pomysł na prezent na urodziny. Szczególnie pełne urodziny, które świętujemy w wyjątkowy sposób. Podobnie jest z rocznicami, dlatego grawerowany prezent z zegarem w kształcie serca, który wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, będzie odpowiedni jako prezent na rocznicę. Bywa często przekazywany rodzicom przez ich dorosłe dzieci, chcąc tym samym pokazać rodzicom, że dumni są z tak wielu lat ich wspólnego małżeństwa oraz że życzą im kolejnych lat spędzonych w zdrowiu. Życzenia, które chcemy przekazać, mogą zostać wygrawerowane, choćby w wersji skróconej. Tym sposobem rodzice za każdym razem, kiedy spojrzą na szklane serce w celu sprawdzenia godziny, przypomną sobie życzenia miłości i zdrowia.

Z tych samych powodów grawerowany prezent z zegarem wręczany jest jako podziękowanie dla rodziców w momencie zawierania małżeństwa. Kiedy chcemy podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie oraz wsparcie w organizacji wesela, to właśnie tego typu prezenty sprawdzają się najlepiej. Nie przemijają z czasem, lecz przez wiele kolejnych lat budzą wzruszające wspomnienia.

Zalety szklanego serca z dużym zegarem oraz grawerem

Serce wykonane zostało z wysokiej jakości materiału, przez co jest wytrzymałe i na długo utrzymuje swój doskonały wygląd. Podobnie z grawerem, który wykonany został przy pomocy lasera CO2, co gwarantuje nie tylko precyzję wykonanego napisu, ale również gwarancję trwałości grawera. Także sam zegar to dobra jakość, która przekłada się na długi czas jego działania.

Kategorie blog
Chmura tagów
Wpisy na blogu:
Pomysł na prezent na komunię - grawerowana pamiątka

Pamiątką może być wiele różnych prezentów. To, na co się ostatecznie zdecydujemy, zależy od nas oraz charakteru dziecka, które z okazji komunii chcemy obdarować. Warto jednak kierować się przekonaniem, że pamiątka powinna przetrwać latami. Dlatego lepiej kupić wysokiej jakości obrazek, często pozłacany lub wykonywany ze srebra, niż coś, co już za kilka lat zepsuje się lub zgubi.

Często pomysł na prezent pojawia się wraz z przeglądaniem różnych ofert w sklepach internetowych. Propozycje często powtarzają się, ponieważ królują Biblie dla dzieci, obrazki, krzyżyki oraz specjalne książki, które mogą być właśnie pamiątką z pierwszej komunii.

Podziękowanie dla rodziców w dobrym stylu

Grawerowany kryształ to jeden z możliwych pomysłów na podziękowanie dla rodziców, które często staje się elementem wesela i jest wyrazem najgłębszej wdzięczności za lata poświęcone wychowaniu oraz bardzo często pomoc nie tylko materialną, ale również udzielane przy każdej okazji wsparcie, które pomogło przy organizacji wesela. Takie kryształ może być oczywiście prezentem, który podarujemy bliskim nam osobom z wielu różnych okazji. Przykład podziękowań jest z pewnością bardzo ważną chwilą, która wymaga eleganckiego prezentu. I warto tutaj właśnie podkreślić, że kryształ z grawerem jest tego świetnym przykładem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl